Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Új munka lehetőség adódott....

Új munka lehetőség adódott. Egy elég hosszú tafolyam következik, hogy tudnék újjra tanulni?

Figyelt kérdés

Mivel az érettsé után(ahol nem erőltettem meg magam) nem tovább tanultam,hanem dolgozni mentem.

Tudom,hogy csak segg kell hozzá,de mégis így 30fölött kicsit már más.



2019. nov. 24. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

35 évesen jobban tanulok, mint 18 évesen annak idején.

Más felnőttként tanulni, de nekem az a tapasztalatom, hogy sokkal könnyebb, mint tiniként. Nem vagyok érzelmileg labilis, rengeteg más tapasztalatom van, amihez kötni tudom az anyagot, jobban átlátom az összefüggéseket. Ami régen nehéz volt, az most rutin.

2019. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem segg kell hozzá, hanem az is. Agy nélkül nem lehet tanulni. Miként #1 írja, felismerni az összefüggéseket. Továbbá megfogalmazni a lényeget (öt mondatban, egy oldalon, ezt különféle nagyságokban, témakörönként vagy fejezetenként vagy akármi pár mondatonként, satöbbi).

És persze mindezt írásban, mert attól is tanul az ember.


Aztán, ha vers is van a tanfolyam anyagában, jöhet a csak segg is.

2019. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!