Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mesto csoport féle felnőttokta...

Mesto csoport féle felnőttoktatásról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 00:17
 1/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne ...
2020. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig még nem jött semmiféle információ
2020. febr. 4. 08:36
 3/9 anonim válasza:

Szerintem nem ők szervezik az oktatásokat, hanem csak egy webes feluletet adnak az iskolaknak a hirdetesre. Ezert nincs irodajuk sem.


"A MeSto csoport névre keresztelt weblapcsaládunkat 2018-ban újra fejlesztettük. Célunk az volt, hogy Magyarország legnagyobb és leghatékonyabban működő oktatási hirdetéseket bemutató médiacsoportját hozzuk létre"

2020. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hello, kicsit megkésve, de írom... Náluk tanulok (sajnos), bő egy éves a képzés, ami olyan mint a mese hol van, hol nincs. Fizetni viszont akkor is kell, ha egy hónapba egy oktatás van, és akkor is teljes összeget. Vannak időközi modulzáró vizsgák, de például most az "oktatónk" elvárja, hogy ha már beküldtük, magunknak javítsuk ki és küldjük vissza az elért pontszámunkat (vicces az öreg) mert túlvállalta magát és nem tud ennyit javítani. Másrészről az előadások során is rengeteg szakmai hiba volt, amit szóvá tettünk, a válasz annyi volt: majd javítjátok. Lényegében érdemi oktatás nincs, akinek van valami alapja/rutinja a kiválasztott szakmában (én is ezért bohóckodok itt), annak jó, hogy papírt tud szerezni, de aki alapok nélkül akar tanulni annak pénzkidobás lesz és onnan lesznek az OKJ-s kontárok. Érdekes, hogy kb az egy év alatt több oktató is volt, és mindenkinél kb ugyanaz a téma, tehát érezhetően a csapat leragadt egy olyan témánál, aminek van köze a szakmához, de sokan mégse azt a részét fogjuk alkalmazni, viszont amivel haladni kéne, azzal nem jutunk előre. Lehetne ezer meg egy dologról beszélni még, de mégis sokadik alkalommal ugyanazt a témát tárgyaljuk. A cég az igérthez képest nem tartja amit mondott/ígért. Első alkalommal azt mondta, hogy jól képzett tanárokkal leszünk (ehhez képest rengeteg a hiba és a baki), illetve folyamatos lesz a kommunikáció. Illetve sokszor nem kapunk a feltett kérdéseinkre választ. Ha van pénzetek és fölöslegbe van vagy kell a papír, akkor választhatjátok, de én ha tehetném, máshova mennék, mert van olyan ismerős, aki másik suliba tanul és ugyanazt mit én. Na ő jót röhög, hogy mennyire le vagyunk maradva.
2021. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hálisten nem fizettem be, kicsit úgy vettem észre hogy az állami valamivel jobb, mint ezek a fizetős “gyorsak”
2021. júl. 29. 11:31
 6/9 anonim válasza:
Elvégeztem a falazó kőműves képző tanfolyamukat. Nem kevés pénzért. gyakorlatot magamnak kellett intézni, 700 órát kellett építőipari cégnél ledolgoznom gyakorlatként. Majd mikor elküldték a végén az igazoló dokumentumokat, akkor döbbentem rá, hogy nem szakmát adtak, és bizonyítványt, (amit reklámjukba sugaltak), hanem csak egy tanusítványt amin leírták, hogy ez a tanusítvány nem jogosít semilyen szakmára, csak azt igazolja hogy elvégeztem a tanfolyamot, de még anyit sem írtak hogy sikeresen. Jól pofára estem. Kevesebb befektetéssel valós épésztechnikusi végzettséget szerezhettem volna. Szóval jól járjon utána mimdenki ezeknek a tanfolyam nevű oktatásoknak, mert szerintem szakma és bizonyítvány hijján semmit nem érnek . Szerintem olyanba érdemes részt venni ami valós érvényes szakmát ad, másképp pénz és energia fecsérlés. Ez privát véleményem, aki másképp látja, elnézést kérek tőle.
2023. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Én inkább estin kezdtem el azóta szakmát tanulni, hosszú, mert 2 év, de ingyenes és valós papírt ad.
2023. jan. 27. 07:02
 8/9 75Feri válasza:
Teljesen kamu, semmit nem tanít és semmiféle használható papírt nem ad. Pénzkidobás. Azt kommunikálják, hogy ez egy tanfolyam, innen lehet olyan vizsgára menni, ami akkreditált, de semmit nem tudnak róla. Csak a pénzlehúzásról szól.
2023. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hosszú az állami esti képzés, de legalább nem kamu :)


Köszönöm az információt!

2023. máj. 18. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!