Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nehéz jogsit szerezni személya...

Nehéz jogsit szerezni személyautóra (és így ugyebár 50ccm motorra is)?

Figyelt kérdés
Közeledek afelé hogy elkezdjem a jogosítvány megszerzését, de nagyon ideges vagyok és félek, hogy mi lesz ha nem megyek át. Nagyon nehéz a vizsga? Mit kell tanulni? Esetleg jobb, ha most elkezdem tanulgatni amit kell és akkor nagyobb eséllyel megyek át?

2020. jan. 22. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Kresz tanfolyamon elmondanak mindent ami fontos.

Vizsga könnyű, ha készülsz rá a könyvhöz mellékelt cd-vel.

A vezetés eleinte nehéz lesz, mert figyelned kell mindenre amit addig tanultál, plusz a láb és kézmunka egyszerre.

Attól függ milyen érzéked van hozzá. De ha ráparázol még nehezebben fog menni.


Ha megbuksz, nincs semmi, mész újra. Hidd el, az oktatód nem fog panaszkodni miatta, mert pót órákat fog veled vetetni a kövi vizsga előtt, tehát plusz mányi.


Ja meg van az EÜ vizsga, arra azért érdemes készülni, de az se nehéz.

2020. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mentek valahova autóval, akkor figyeld a táblákat, kérdezgesd a jelentésüket, nézz utána. Én is ezt csináltam és segített, a kresz tanulásakor ezt a részt már szinte nem is kellett tanulnom:)
2020. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!