Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi idő jogsit szerezni?

Mennyi idő jogsit szerezni?

Figyelt kérdés
Végzős diák vagyok és szeretnék a nyáron jogosítványt szerezni. Mennyi időt kell rászánni, érdemes most nyáron elkezdeni? Szeptembertől egyetemen leszek.

2019. márc. 19. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
kb fél év megcsinálni
2019. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem másfél év volt :D Amúgy attól függ, pl. nekem volt egy több hetes kresz tanfolyam az elején, az elsősegély pedig csak egy délután volt, míg a vezetés elhúzódott.... az elején kapásból két hónapot kellett várni az oktatóra, majd később is volt több hét kimaradás. Viszont, ha olyan helyre mész, ahol pl. nem tartanak külön kresz tanfolyamot és a vezetést is normálisan, pörgősen tudod gyakorolni, akkor egy nyár alatt is meg lehet csinálni.
2019. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem öt hónap volt, még tizenévvel ezelőtt is, úgy hogy bármikor ráértem vezetni, és minden vizsgám elsőre sikerült. Igazából a probléma azzal van, hogy rengeteg a tanuló, oktató pedig alig van, így hiába szeretnél vezetni akár hetente többször, nem tudsz menni. Emiatt húzódik el. Ha szeptemberre be szeretnéd fejezni, szerintem már most el kéne kezdened.
2019. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 9 hónap alatt szereztem meg, bár az első forgalmim 6 hónapnál volt.

A fő probléma abból adódott hogy túl sokan voltunk egy oktatóra, max heti 1x lehetett vezetni.

2019. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kerek 6 hónap volt, heti 2-3x mentem de szerintem 5 hónap alatt is megoldható, mert a kresz vizsga és az első vezetés órám előtt kihagytam 1 hónapot.
2019. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én most októberbe kezdtem.De oktatót cseréltem és az új helyre 1 hónapot várnom kell. Illetve ha megbuksz KRESZ vizsgán akkor azok plusz hónapok.

Jó tanács: Ha interneten keresztül csinálod akkor nem kell bejárni. Te határozod el ,hogy mikor tanulsz és ha megvan a tudásod akkor megcsinálod a kreszt. De egyetem mellett csak feltudsz néhány délutánt áldozni utána csak 30 óra vezetés kell. Azért nem kell a nyarat félredobni.

2019. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sm's girl ***** válasza:
Nekem május végén volt az első kresz tanfolyam órám és novemberben mentem forgalmira. Viszont sajnos 3. alkalom után még mindig nincs meg, úgyhogy én nagyjából 1 évet mondanék. Addigra tuti meglesz.
2019. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!