Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érettségire matek gyorstalpaló?

Érettségire matek gyorstalpaló?

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge vagyok matekból és 3 hónapom van felkeszulni az érettségire. Esti tagozaton csinálom a sulit, mellette dolgozom, egyedül tartom el magam és kevés időm van tanulni.

Szinte a nulláról kell felhoznom magam.


Előre is köszi annak aki tud segíteni!

Nagyon szükségem lenne rá. Neten néztem felkeszitoket de nagyon drága.



2020. febr. 5. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magántanár kell neked. Ha fontos az érettségi, fizesd ki, például a szórakozásra szánt pénzből.
2020. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oktatas.hu-n megnézed hogy milyen temák szerepelhetnek a matek érettségin, és ezeket elkezded tanulgatni. Javaslom minden témáról nézz meg először egy magyarázó videót, aztán oldj példákat.
2020. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1-es, örülnék ha lenne időm szorakozasra.
2020. febr. 5. 16:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem kulontanarra.. Nincs tamogatasom, egyedül tartom el magam, albérletet fizetek... Így is alig élek meg minden hónapban.
2020. febr. 5. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Mateking.hu: Ez a legolcsóbb online érettségi felkészítő. Szoktak időnként lenni akciók, pl hétvégén is volt egy 40%-os.
2020. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2020. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Budapest
2020. febr. 5. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Első körben mindenképp érdemes a korábbi érettségi feladatsorokat végigcsinálni, abból látod, hogy mennyi feladatot tudnál megoldani.
2020. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Matekoázist túl drágának találod? Ha nem, én azt ajánlanám.
2020. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!