Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » KISKÉPZŐ! Minimum 3 szak kell?

KISKÉPZŐ! Minimum 3 szak kell?

Figyelt kérdés
Most felvételizek, és csak egy szakot jelöltem be (festőt). Mintha azt olvastam volna az oldalon hogy minimum 3 szak kell, és a jelentkezési időszaknak vége van már. Ha nem jelöltem be 3-at akkor nem is hívnak be az alkalmasságira? Légyszi segítsetek!

2020. febr. 23. 19:40
 1/8 MayaAnya ***** válasza:
Szia, ez nem kizáró ok. Azért szokták ezt kérni, ha megfelelsz az alkalmasságin akkor a szakok között pakolnak oda ahova a rajzaid alapján jobbnak látnak. DE plusz szakot még beírhatsz a ragsorváltás idején csak új iskolát nem írhatsz be! Sok sikert!
2020. febr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)
2020. febr. 24. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Hm... március 10én ül össze a csúcszsűri, új szakot felvenni csak 19-én tudsz. Nem véletlenül kérik, hogy minél több szakot írjatok be. A jelentkezési lapod azt tükrözi, hogy te csak és kizárólag festő akarsz lenni, más szak szóba se jöhet. Ha elsőre nem kerülnél be a csúcszsűrinél a festőkhöz, behívhatnának más szak szóbelijére, de saját magad zártad ki ebből a lehetőségből. Ha más szakon bejutnál később átkérhetnéd magad a festőkhöz.

Amúgy miért ne hívnának be alkalmasságira? Ha megvan a 100 pontod behívnak.

2020. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze 100 pont megvan, írásbelim 78 pont átlagom 4,20. De köszönöm a válaszod, sokat segítetettetek
2020. febr. 24. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még vmi... Ha behívnak szóbelire festő szakra, nehogy kiöltözz!!! Csak légy önmagad
2020. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kell költözni? Ez milyen jó már! Köszi az infót!
2020. febr. 24. 15:27
 7/8 anonim válasza:
Most ez nem teljesen a kérdésedhez kapcsolódik, de felvettek?! *-*
2020. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fel, festőre🤗🤗
2020. ápr. 19. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!