Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen OKJ-t éri meg elvégezni...

Milyen OKJ-t éri meg elvégezni pénzügyön/könyvelőin kívül? Kereskedelem, logisztika vagy melyik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h.már van egy diplomám,de azzal nem igazán tudok elhelyezkedni.A mester szakot amire jelentkeztem,nem indították el,amúgy max pontom lett volna rá..Pedig szerettem volna..:S

Ezért most el szeretnék végezni egy OKJ-t.Hogy legyen addig is egy PIACKÉPES szakmám..Ha már a mester kiesett.Nem derrogál nekem diploma után a szakma tanulása..

A külgazdasági ügyintéző és a logisztikai üzletkötő szakma érdekel,de fogalmam sincs mire mennék vele...

Amúgy érdemes egy ilyen képzésért Pestre felköltözni és munka mellett csinálni?..

Szegeden is lenne nekem megfelelő képzés,de nem tudom nem lenne-e előnyösebb Pesten tanulni...Megtérülhet a befektetett energia/pénz?/albérlet,utazás stb..)

Tehát dolgoznák a tanulás melett,de Szegeden az se biztos h.lenne munka...Pesten talán nagyobb esélyem lenne..

Amúgy 110Km-re élek a fővárostól.Szegedtől 60..


2010. júl. 24. 12:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*dolgoznÉk


bocsi:D

2010. júl. 24. 12:38
 2/12 A kérdező kommentje:
*mellett
2010. júl. 24. 12:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyelvekkel nincs bajom.Erős középfokon beszélek németül/angolul.Angol felsőfokot is le szeretném tenni hamarosan.
2010. júl. 24. 12:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy estin csinálnám Pesten a sulit és mellette próbálnék dolgozni.
2010. júl. 24. 12:43
 5/12 A kérdező kommentje:
a kereskedelmi szakmenedzser képzés is érdekel:D
2010. júl. 24. 12:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Nézz utána,de hidd el hogy több tízezren ilyen menedzseres dolgot tanulnak.Ráadásul főiskolákon is ezt nyomatják.Esetleg a könyvelő értelmes szakma,ha megvan hozzá a tudásod,de a többi....

Azoknak nincs jövőjük ebben a világban,nem hiszem h találnámunkát mint logisztikai ügyintéző...de ki tudja.

2010. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hát igen


Az a baj h.amiből van egyetemi/fősulis szak, annak az OKJ-ja semmit se ér..De valamit csak megéri tanulni a pénzügyi,könyvelői szakmákon kívül:S


A menedzsrerekből is tényleg túlképzés van..

Logisztikánál ha más nem, a nyelv előnyt jelent,de lehet h.az se...

Nem tudom mi lenne a jó:(

2010. júl. 26. 09:45
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy vannak jó kis szakmák,férfiaknak...:S


Egy lánynak kisebb a választék:S

fodrász,műkörmös,varrónő...kb ennyi.

2010. júl. 26. 09:45
 9/12 anonim válasza:

MÁr megbocsáss... De a női szakma fogalma nem csak a műkörmös fodrász, varrónő merül ki, bár tudom hogy odabiggyesztetted a stb-t is de nem ér szinte semmit. Ugyanúgy lehet egy nő is AKÁR LOGISZTIKUS, KÖNYVELŐ, ÜGYVÉD.... mint egy stb


Bocsánat. Csak tisztáztam. Te talán nem 2011 ben élsz? Nem a XXI. században?

2011. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
*ui: ..varrónő szinten
2011. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!