Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Alfa Kapos élelmiszer vegyiáru...

Alfa Kapos élelmiszer vegyiáru eladó és boltvezető?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik ebben az intézményben a modulzáró vizsga? Nagyon komolyan veszik ?
2020. márc. 3. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írásbeli meg szóbeli vizsga van, nem komolyabb mint egy sima témazáró, bár ezt a képzést a mai világban tökéletesen felesleges elvégezni.


Vegyesboltok vannak, boltvezető sem leszel csak azért mert megvan ez a képzésed, ahhoz egy kis maszek boltban és egy multiban is többéves jó munka, a kollégáid, meg a feletteseid elismerése kell amíg a ranglétrán feljutsz.


Saját vállalkozásban meg enélkül a vizsga nélkül is vezetheted a boltoddat!

2020. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért választottam ezt a képzést mert a vállalkozásomhoz (horgászbolt) szükség van boltvezető képzésre, amit előképzettség nélkül nem tudtam volna letenni, jobb lett volna a kereskedő boltvezető, de az nem indult időben.

Azóta túl vagyok a vizsgán, poén kategória volt, egy történelem témazáró többet törtem a fejem anno mint ezen. A záróvizsgán is ugyanezek a feladatok lesznek elméletileg, így már nem stresszelek.

Köszönöm a válaszod. :)

2020. márc. 15. 21:16
 3/3 anonim válasza:
57%
Nekem a képzésszervező még választ sem adott 1 nap alatt emailben elindul-e a tanfolyam vagy sem, Debrecenben, Alfa Kapos, szintén az említett képzés.. a koronavírus miatt.. ha az ember fizet egy képzésre elvárná a normális tájékoztatást.. ennyit róluk
2020. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!