Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vajon megéri megvásárolni az...

Vajon megéri megvásárolni az Online Fordítónapok 2020 anyagát?

Figyelt kérdés

Májusban lesz egy online szakmai konferencia a fordításról, tolmácsolásról: [link]

Az előadók és az előadások zöme érdekelne, és a munka miatt nyilván nem lesz időm napokon keresztül reggeltől estig a monitort sasolni, szóval jó lenne utólag is elérni valahogy az videókat. Viszont az nem túl szimpatikus, ahogy a szervező hölgy előadja, hogy megkapod a videók mellé ingyen még ezt is, meg azt is, ami pedig ennyi lenne, tehát a csomag összértéke 75.000 Ft, de ha te most résen vagy, megrendelheted az egészet csak 7.500-ért. Elég Teleshopos beütése van az egésznek így. S bár nem áll tőlem távol a netes vásárlás, nem szívesen adnék ki még nyolcezret sem a semmire, ha esetleg utána mégsem kapnék hozzáférést az anyagokhoz. (Megnéztem az e-cégjegyzéket, az oldalt üzemeltető Bt. állt már felszámolás alatt.)

Vettetek már részt hasonlón? Volt bármi probléma?



2020. ápr. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Kínos, amikor így kell reklámoznod, mert nem megy a bolt... inkább valami kreatívabb megoldásban gondolkodj! Úgy kevésbé ciki.
2020. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Továbbra is él a kérdés.


Konstruktív hozzászólásokat szeretnék, amelyek valóban a kérdésre válaszolnak, céltalan trollkodásra nem vagyok kíváncsi.

2020. ápr. 11. 14:50
 3/6 PichurLanyka válasza:
Nekem nagyon "fake" hangulatom van, ráadásul az oldalukon csak a videófelvételekről van szó, a programokról semmi. Szerintem minden előadó nagyjából ugyanazt fogja elmondani a fordításról, nem éri meg. Meg ha belegondolsz, nem tudsz végignézni 30-40 óra előadást ugyanarról a témáról. Ingyenes beszámolók és kurzusok vannak a neten is bőven.
2020. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt! :)
2020. máj. 8. 17:56
 5/6 Legosten válasza:
Egyáltalán nem fake, én megvásároltam az anyagot és ajánlom az érdekelteknek.
2020. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vásároltam meg, élőben néztem, amennyit tudtam és nem bántam meg. Még aznap este elérhetőek voltak, néhány még az utána napokban is különböző technikai hibák miatt, így szinte mindent be tudtam pótolni, ami a cím alapján érdekelt. De valóban a marketing része elég érdekes.
2020. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!