Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ jelentkezéshez kell...

OKJ jelentkezéshez kell ügyfélkapu?

Figyelt kérdés
A felvin úgy láttam, hogy ott OKJra nem lehet jelentkezni, de az ügyfélkaput nem tudom. Illetve a suli aminek az OKJ képzésére jelentkeznék, semmilyen információt nem ad a felvételről.

2020. febr. 15. 09:29
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Kétlem, hogy kellene. A fizetős OKJ-kra 100%, hogy nem kell, de szerintem az ingyenes, SZC-rendszerre sem (mondjuk ez utóbbi szerintem már nem is nagyon indul).


"a suli aminek az OKJ képzésére jelentkeznék, semmilyen információt nem ad a felvételről."


Telefonon vagy emailes megkeresésre sem?

2020. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Telefonon/emailban még nem kérdeztem, csak a weboldalukat nézem már egy ideje.

Csak fura érzés hogy az osztálytársaim mind a felvételi pontokról, sorrendről, ügyfélkapuról, jelentkezési határidőről beszélnek én meg még mindig nem tudok semmit xD

2020. febr. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!