Jár valaki itt Károlira?

Figyelt kérdés
Anglisztikára járok a Károlira, és fel kell vennem minort/szakirányt. Gondolkodom a filozófián, fordítóin, történelmen, és művészettörténeten. Ugye most a Dózsa György úton vannak az óráim, és lehetőleg olyat akarok választani, amivel nem kell átjárnom a Reviczkybe. Szóval van valaki itt aki szintén ide jár(t) és esetleg tudja, hogy ezek közül melyikek vannak a Dózsa György úton? Vagy hogy ezt hol tudnám kideríteni? Köszönöm a segítséget előre is
2020. ápr. 20. 14:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A töri a Dózsán van, a többi nem. De így nem érdemes választani, mert a Dózsáról is költözés lesz, ha a Csekonics palotába megy át az oktatás, ami meg a Reviczkyhez van közel.
2020. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A fordítói szakirány sincs a Dózsán :O? Pedig ott van az anglisztika tanszék. Tényleg? Nem is tudtam, hogy költözés lesz. Igazából csak a Reviczkybe nem akarok menni, ez a lényeg.
2020. ápr. 20. 15:32
 3/18 anonim ***** válasza:

A törisek költöznek a Dózsáról.

Ha adhatok egy tippet, ne a helyszín alapján válassz. Ha egyik se érdekel, akkor oktatók alapján inkább. Bár én magyar alapszakos vagyok, de nekünk a specializációs órák a legnehezebbek, lehet hogy nektek is így lesz.

2020. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát igazából pedig nekem ez elég fontos. Nem akarok átmászkálni másik helyekre. Egyébként nem lehet valahol megnézni, hogy adott minor/specializáció melyik épületben van?
2020. ápr. 21. 11:44
 5/18 A kérdező kommentje:
És akkor ebbe a bizonyos csekonics palotába vagy a Reviczkybe lesz a történelem? Egyébként ezt te honnan tudod? Hol lehet megnézni hol lesznek egy adott minornak vagy specializációnak az órái?
2020. ápr. 21. 11:48
 6/18 anonim ***** válasza:
Magyar alapszakos vagyok, az egyik tanárom mesélte. Mi szerettünk volna költözni, hogy közel legyünk a Reviczkyhez meg a FSZEKhez, de persze neeeem, neeeem véletlen se úgy csináljuk hogy jó legyen 😂
2020. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg neptunon hogy melyik szak óráit hova hirdették meg. Kérdezz meg valaki felsőbbévest Facebookon. Írj a HÖKnek, hogy adjanak tippet.
2020. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó, lövésem sincs hol kell megnézni. Nincsen facebookom, és nem is ismerek senkit az egyetemen. Úgy tűnik ez lutri lesz. Bocsi, 82%os de nem egészen értem amit mondasz. Azt alartátok, hogy kerüljön át a töri de végül nem fog?
2020. ápr. 22. 12:36
 9/18 A kérdező kommentje:
Akartátok*
2020. ápr. 22. 12:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt akartuk,hogy a magyar szak kerüljön át. Azaz mi. De a törisek költöznek, azaz ti.
2020. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!