Danielfisher1991 kérdése:

FOSZK vagy Bootcamp?

Figyelt kérdés

Ha szeretne az ember egy even belul munkaba allni, akkor melyiket erdemes elkezdeni ?


Green Fox Academy / Progmatic bootcamp vagy Mernokinfo / Gazdinfo FOSZK ?


Fontos lenne, hogy 1 - 1.5 ev utan talaljak munkat, mert utana elfogynak a tartalekaim. Foszk-os esetben mindenkeppen befejeznem alapkepzesen az egyetemet, de nem allok jol pontilag jelenleg, szoval nem tudok alapon kezdeni.


Idegennyelv - Angol C1 es Nemet A1 (B2 fele haladok)



2020. ápr. 29. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Ha csak é kizárólag ezek a lehetőségek jöhetnek szóba, akkor a FOSZK-t felejtsd el, mert nem ér semmit! Maradj inkább akkor a gyorstalpaló képzéseknél, ahol majd munka mellett levelezőn el tudsz végezni egy (hasonló?) BSc képzést, amivel még jobban nőnek az esélyeid.
2020. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es. Az a bajom a bootcampekkel, hogy semmi infót nem tudok. A legtöbben kb 459 óra alatt foglalkozol programozással.

Ennyit eltoltesz egy foszk alatt is, és én tanulni megyek, szóval minden időmet ezzel fogom tölteni és nem melegedni fogok bejarni. Így lehet, hogy többet ér egy foszk tudasilag, mert ott van háló 1, architecturak és hasonló IT tárgyak. Nem beszélve arról, hogy fele annyiba kerül mint egy bootcamp. Viszont a bootcamp ígér munkát, de sajnos erről is sok rosszat hallottam... Ezért vacilalok. Am jártam 1 szemesztert foszk gazdinfora mielőtt Angliába költöztem és a Bscsekkel voltak óráim, ugyan az volt a követelmény.

2020. ápr. 29. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen FOSZK! Közben ha találsz vállalj releváns gyakornoki helyet! A FOSZK-kal nem csak plusz pontot és végzettséget szerzel, hanem kreditet tudsz alapszakon elfogadtatni, illetve belekóstolsz az egyetemi életbe.
2020. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 -es


Köszi !


Az első évet szeretném rendesen megtolni, de utána mindenképpen dolgoznom kell. Szóval az is lehet, hogy már ezt a FOSZK-ot levelezőn fogom befejezni. Már most beszereztem a tematika alapján megtalálható első éves jegyzeteket/könyveket PDF-ben és még nyáron letolom őket (számitógépes architecturák, adatbázisok, programozás alapjai, objektum orientált programozás és a többi.) Budapesten remélhetőleg találok valamit munkát ezután 2 idegen nyelvvel.


Köszönöm a tanácsokat mégegyszer !

2020. ápr. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!