Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetek rendőr zászlós?...

Hogyan lehetek rendőr zászlós? 10 hónapos rendőr képzés

Figyelt kérdés

Ugye az ember őrmesterként kezdi, de de hogyan lehet belőle zászlós? Pontosabban főtörzszászlós, mert tudtommal ez az a rang, ami még a rendészeti főiskola nélkül elérhető.

Pontosan miben más egy zászlós feladata, mint egy őrmesteré?

Most van egy 10 hónapos rendőr képzés, ezzel is lehetek zászlós?

Kell hozza plusz tanfolyam?



2020. máj. 15. 10:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért, telefonról írtam.
2020. máj. 15. 10:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetsz vele zászlós.Az már más kérdés hogy mennyi idő kell amíg megmászod a szamár létrát és biród a gyűrődést hogy kevés a pénz meg csicskáztatnak.Annyival másabb hogy az alattad lévőket utasíthadod és több a pénz.De ha van valami kérdésed hívd fel a képzésnél megadott számot hétköznap én is igy tettem és rendesek, segítőkészek voltak.
2020. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A rendfokozat a beosztáshoz tartozik, akkor lehetsz ftzls. ha olyan beosztásba kerülsz.
2020. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!