Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Tallent stúdió szinkronsziné...

A Tallent stúdió szinkronszinész képzőjéről tapasztalatok? Pénzbe kerűl? Tényleg hasznos? milyen könnyű továbbjutni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem náluk voltam, de ahol voltam, őszintén elmondták, hogy kb. egy délutáni időtöltésnek jó eljárkálni. Ahhoz tényleg nagyon hiper-szuper tehetségesnek kell lenned, hogy ezzel el tudj menni bármerre is.

Ahol voltam, ott 4 órás volt a tanfolyam alkalmanként, de mivel voltunk vagy 20-an, kb. 10 perc jutott mindenkire, az is úgy, hogy voltál 1 percet a mikrofon előtt, utána vártál fél órát, hogy megint 1 percet lehess ott.

Látókörtágításnak jó (hogy beláss a "kulisszák mögé"), másra nem nagyon.

2020. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem tanáraim ajánlottak be, és egyszer ki is próbáltak, szerintük tehetséges vagyok, csak nem tudom eldönteni, érdemes e .
2020. máj. 26. 12:09
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom még aktuális e, de én már pár éve szinkronizálok. Én nem oda jártam, de az egyik szakmabeli ismerősöm oda járt, és azt mondta, túl sokan voltak, de ő nagyon tehetséges, ezért kapott munkát. Viszont ha nem vagy kirívóan tehetséges, nem tiszta a beszédes, nem olvasol hangosan szépen, akkor szerintem nem éri meg. De azért próbáld meg, hátha.


Sok sikert!

2021. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!