Hajvágáshoz modell?

Figyelt kérdés

Régebben volt olyan, hogy fodrász tanulók kerestek hajvágásra modelleket.

Ma ilyen van még?

Férfi vagyok, és vállig érő hajam szeretném ingyen levágatni, ezért tanuló modellje is lennék adott esetben BP-n.

Van akit érdekel ez a lehetőség?



máj. 1. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Hadd helyesbítsek.

Téged az ingyenes hajvágás érdekel.

Mellesleg a fodrászoknak van elég "modelljük", mégpedig a családjuk, ismerőseik, barátaik körében, nem győznek szegények szívességből hajat vágni. Fizesd meg a hajvágást, vagy szerezz egy hajnyíró gépet, és vágd le magad. Én is magam vágom. Na, az olyan is! :-D

máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Tévedésben élsz, mert egy hajat nem lehet végtelenszer levágni adott időn belül!

4-5 éve volt utoljára, hogy foglalkoztam ilyennel, de akkor konkrétan úgy vadászták a modelleket a fodrász-tanulók.

Volt is egy oldal, ahol csak úgy hemzsegtek az ilyen modell-kereső hirdetések, én meg nem győztem válogatni hogy hova menjek inkább.

Csak sajnos azóta az az oldal már megszűnt, én meg most nem tudom hirtelen, hogy hol keresnek a fodrász-tanulók modelleket.

máj. 1. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Facebookon van egy csoport, a neve "Hajmodell és hajgyógyászati modell". Itt keresnek mindig modelleket (férfiakat is) hajvágásra, festésre, egyebekre, nézz körül ott. Sok sikert!
máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszi szépen, ez jó ötletnek tűnik!
máj. 1. 15:03
 5/7 anonim válasza:
Szia, én lenyirom neked
máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Te fodrász vagy, vagy annak tanulsz?
máj. 1. 18:28
 7/7 anonim válasza:
5ös vagyok. Csak hobbi fodrász. Ha érdekel írj rám
máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!