Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen jó design iskolák...

Milyen jó design iskolák vannak országon belül vagy külföldön?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Konkrétan mire / milyen oktatási formára gondolsz?


[link]

Van hasonló a Soproni egyetemen, és persze a Moholy-Nagy-on is.

2020. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyan iskolára gondolok, ahol el lehet végezni egy design/designer tanfolyamot, ezáltal "formatervező"-i végzettséget lehet szerezni.
2020. máj. 27. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket írtam neked oda!


Tanfolyam után nem leszel formatervező!

LEgfeljebb papíron. Amivel kb. kitörölheted a hátsódat.

2020. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iparművészeti Egyetem. De az nem mindegy, mit szeretnél? Ipari formatervezést, vagy ruhaipari formatervezést....
2020. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket az oldalakat ajánlom, hogy nézd meg:

www.modart.hu

A Mod'Art International Hungary az egyetlen divatiskola Magyarországon, ahol ... 2014-ben költöztem Svédországba. ... Abszolút jó szívvel emlékszem a Mod'Art-ra, csak pozitív emlékek jutnak ... A BESTSELLER cégcsoporton belül én két és fél éve az ONLY sport ... A Design hét keretében részt vettünk a "Hova tovább?


Kreativitás & mobilitás: A magyar felsőoktatás mint országmárka

books.google.hu › books

MAGyARORSZÁGON ÉLő KÜLFÖLDI HALLGATÓ ... lehetőségről, és miért esett a választásod pont erre az országra? ... Az biztos, hogy szeretném befejezni a mesterképzést, de még az sem kizárt, hogy a doktori iskolát is el fogom végezni. ... 93 Design „A kreativitás nem egy szakmához vagy tevékenységhez kötött.

Szentkirályi-Szász Krisztina, ‎Kurkó Noémi, ‎Somoskői Dániel - 2014


Külföldre mennék - Tanulás

kulfoldremennek.hu › tanulas

Tanulás. Korábban már írtunk arról, milyen szempontokat jó figyelembe venni, ha egy másik EU-s országba történő költözés után új iskolába szeretnénk beiratni ...

Hiányzó: design ‎| Tartalmaznia kell a következőket: design

2020. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!