Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az újratervezéses képzés...

Az újratervezéses képzés valóban kezdőknek szól?

Figyelt kérdés

A számítógépekhez felhasználás szinten még értek, de a programozáshoz kevésbé. Gondoltam, ez az újratervezés program mivel kezdőknek van meghirdetve remek lehetőség lesz beleszagolni a dologba, esetleg tanulni valamit, ehelyett a pofámba vágtak mindent egyszerre, a hálózati alapismeretekben nem is értem miért kellett 10 percig beszélni valamiről amit az oktató (?) elmondása szerint már nem is használnak, de legalább az időm pazaroltam vele, van 120 órám megtanulni mindent amit mellesleg rosszul mér, a webfejlesztést kezdetben szépen magyarázta az illető, konkrétan az is a számba lett rágva hogy kell letölteni és feltelepíteni az adott programot, a 3. leckétől meg rohan mint a veszedelem, magyarázni magyaráz, de érződik hogy megváltozott a tempó, az anyagok előtti-utáni kis színészkedések még egye fene beleférnének, ha nem egy totálisan elkészített weboldalt mutogatnának a háttérben úgy, hogy nekem meg azt tanították végig, hogy kell háttérszínt beállítani.

Az anyagok végi teszteket meg sem említem ahol 10 kérdésre kell válaszolni 60%-osan, de nem akár 11-ből választ ki random 10-et, hanem a sorrendet kavargatja, ergo a válaszokat meg is jegyzem ha úgy van. Ami persze nem baj, de mindenképp érdekes, hát még a kérdések amikről néha nem is volt szó a videókban, de ott felteszi.

És engem még komolyan érdekel is a téma, rákeresek erre-arra, hogy ne az ottani időm költsem, de ha teljesen kezdőknek hirdették meg ezt az egészet, miért nem teljesen kezdő szinten mutatják be? Mert vannak olyan videók is, de a kontraszt hatalmas egy "hogy töltsünk le egy programot a' internetrő'" és egy olyan videó között amiben 5 percig gépel az emberünk, mondja hogy kész a kód, megmutatja milyen, és vége.



2020. jún. 2. 11:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Komoly vitatéma ez face csoportokban. Én végül vettem egy vadonatúj mobilt s simkártya nélkül a spar free wifijén töltöttem de kamu regisztrácioval, de azt vettem észre hogy közben valaki végig távcsővel figyelt.
2020. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
XD
2020. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
:) Komolyra fordítva, itt jogilag is boncolgatják a kérdést, már kissé el van már süllyedve a téma: [link]
2020. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2020. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Sziasztok, a videók letöltésével kapcsolatban írtam emailt az ugyfelszolgalatnak és a következő választ kaptam:


Tisztelt **** ******!


Köszönjük érdeklődését az Újratervezés Programmal kapcsolatban.


A kurzus kizárólag e-learning képzés keretein belül, elektronikus formában végezhető el.


Ez a megoldás teszi lehetővé az interaktív és hatékony tanulási folyamatot.


A tananyag letölthető, de a tartalom szerző jogokhoz köthető, ezért másolása, terjesztése nem megengedett.


Ha további kérdése merülne fel, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal.


Tisztelettel,

Az Újratervezés Program Ügyfélszolgálata"


Ezek szerint lehet.

2020. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszi. és ha a tabletemre is átmásolom akkor törvényt sértek:)))
2020. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Funtomasz válasza:
100%
Az utolsó modulnál tartok. Itt már a backend-ről van szó, és fénysebességre nőtt a magyarázás sebessége. E-learningben ilyen mennyiségű és ilyen tönény anyagot nagyon nehéz elsajátítani. Kíváncsi lennék arra, hogy a megválaszolandó zárókérdések ezekből a tesztkérdésekből tevődnek össze, vag az egész anyagból. Azt gondolom, hogy egy ilyen kurzus elsajátítása az nem a kezdők belépő/felvételi szintje a számítástechnikai képzésekbe, hanem már egy meglehetősen haladó szint. Azaz, ha az anyagot valaki készség szinten elsajátítja és begyakorolja, akkor gyakorlatilag már egy full stack weblapszerkesztő és JS programozónak tekintheti magát.
2020. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Funtomasszal értek egyet én is.
2020. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ,aki sose tanult programozást,csak mondjuk kíváncsiság vezérelte,csak maximum netezni,levelezni tud,zenét hallgatni,játszani,annak nehéz.Előképzettséggel könnyebb jóval.Amúgy ezt a kérdést én is fel akartam tenni.
2020. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!