Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol könyvet keresek ami...

Angol könyvet keresek ami kezdőknek szól, kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy elkezdem itthon az angol nyelv tanulását, és ahhoz szeretnék segítséget kérni. Régebben alkalmazások amiket használtam: Duolingo és a drops. Alap szavakat tudok. Köszönöm.

2020. máj. 22. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Solutions
2020. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oxford
2020. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyelvtanhoz ajánlom Dohár Péter Kis angol nyelvtan című könyvét. Igazából ez egy összefoglaló amibe annyi minden benne van hogy engem az alapoktól a felsőfokig kísért. Sok sikert!
2020. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mesekönyveket javaslok kezdésnek, az alap szókészletet megdöbbentő mértékben segítik, egyszerű mondatszerkezet, a leggyakrabban használt szavakkal.

Vagy keress egy bitang jó filmet, amit még nem láttál, angolul nézd, angol felirattal, és a feliratot fordítsd le magyarra. Én így szedtem magamra mindenféle iskolai képzettség nélkül egy alap angol tudást (a Death Note-ot néztem, jó, japánul, a felirat pedig angolul volt).


Olvass képregényeket. Ott se lesz túl szofisztikált a szöveg, és a képekből könnyebben ki lehet találni az értelmet.


Fordítsd le a kedvenc angol nyelvű dalaidat. A dalszöveg könnyebben ragad, mint bármi más, és használható fél mondatok lesznek készen a fejedben.

2020. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!