Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan TUDOK csatlakozni...

Hogyan TUDOK csatlakozni 2020- ban a Szabadkőművesekhez ? Nem vagyok művelt ember meg tanult sem , de tanulni akarók és valaki lenni valami jót tenni, az árnyékban. Írtam email a Magyar páholy társaságnak. De nem válaszolnak vajon léteznek ?

Figyelt kérdés

Vajon léteznek ?

Vagy csak jelenleg nem érnek rá és nincs Férfi páholyban velvétel?


2020. jún. 8. 02:51
 1/1 anonim válasza:
100%
Miért akarsz egy olyan közösségbe tartozni, amiről láthatóan halvány fogalmad sincsen...? Hány könyvet olvastál már el róluk vagy tőlük? Bizony nem ártana leragadni annál, hogy nem vagy tanult, meg művelt. Mi az akadálya? Ha nem olvastál még a közösség után sem, mi alapján tudod eldönteni, hogy azonosulsz-e így a céljaikkal? A szabadkőművesség nem egy egységes szervezet. Ugyanaz alatt a név alatt teljesen más közösségeket lehet találni. A magyar páholyhoz csak azért akarsz tartozni, mert tudsz magyarul? De hogy ne csigázzam tovább a kíváncsiságodat: a szabadkőművesekhez csak ajánlással lehet bekerülni. Tehát megismersz valakit, aki szabadkőműves és ő lesz olyan kedves és beajánl téged a páholyba. És most látom, hogy a tanfolyamokhoz írtad ezt a kérdést, pedig az Emberek, közösség kategória lett volna neki a megfelelő. Ha neked a segítés fontos egy fedőszervezet keretein belül, akkor még a Lion clubot vagy a Rotary clubot tudom ajánlani. Ők nyitottabbak.
2020. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!