Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lenne esélyem autószerelőnek...

Lenne esélyem autószerelőnek lenni? 16/L

Figyelt kérdés

Jelenleg gimnáziumba járok spanyol tagozatra, 5 éves a képzés. Szeretem, szóval nem akarom otthagyni egy másik középiskoláért, viszont diplomával nem megyek sokra. A lényeg az lenne, ha elvégzem akkor technikumban vagy OKJ-s képzéssel megszerezhetem a végzettséget az autószereléshez? Ha azt mondjátok, hogy nagyon nehéz munka és egy lánynak nem

való, akkor én elhiszem, viszont nagyon szeretem az autókat és mindjárt el is kezdem a jogsit.



2020. júl. 5. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Romantikus, ahogy filmekben látod a kantáros gatyás szép lányt, ahogy autókat szerel és az milyen menő. A valóság meg az, hogy izzadt 50-es pasasok között dolgozhatsz egy benzinszagú lyukban minimálbérért. Remek karrier! Gondolkodj még rajta egy kicsit! Hátha tanulással többre mennél!
2020. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Legyél inkább autó kozmetikus
2020. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, pontosan tudom, hogy milyen. Sosem képzeltem olyannak amilyennek te elsőre leírtad. De persze te jobban tudod, hogy én mit gondolok. :) És egyébként egyáltalán nem keresnek rosszul de mindegy... Jobban keresnek mint egy egyetemi professzor. Tanulással ma már senki nem megy semmire sem.

2. válaszoló, nem szeretnék az lenni.

A kérdésemre viszont még nem kaptam választ.

2020. júl. 5. 16:05
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
:DDD Tanulással ma már senki nem megy semmire? :DDD Ez a mai nap vicce. Köszi, jólesett röhögni egyet!
2020. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Látom te is elég naiv vagy. :)
2020. júl. 5. 16:32
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

ha valóban ez szerentél lenni, ne akadályozzanak meg az olyan barmok, mint itt néhány kommentelő:)

szerintem simán lehet belőled, mindent bele

2020. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Akárki lehet autószerelő. Az igazi teljesítmény nem itt kezdődik.


Nem naív vagyok, hanem felnőtt. Ha igyekszem anyád lehetnék.

Ezért tudom, hogy autószerelőnek lenni nem kihívás.

Tanulni lenne az. Ez egyfajta könnyű megoldás a részedről, mert nem akarod beletenni a munkát az életedbe. Ráadásul 16 vagy. Ma autószerelő leszel, holnap énekes, 1 év múlva meg vadakat terelő juhász.

2020. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os köszönöm szépen a bíztatást!:)

7-es, igaz, neked is igazad van.

2020. júl. 5. 23:49
 9/14 anonim válasza:

Nekem volt autóelektronikai szerelő hölgy kollégám. Ezt inkább érzem "nőknek" megfelelő szakmának, azért maga az autószerelés kíván fizikai erőt is.


Az hogy az autószerelés a könnyebb megoldás.. Hát, lehetne vele vitatkozni de most nincs kedvem.

Tény ami tény, nem biztos hogy megéri megállni a szakmunkás vizsga után. Inkább irány tovább az autótechnikus, később pedig a mestervizsga felé hogy egyszer lehessen saját műhelye is az embernek.

2020. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es értem, köszönöm szépen! :)
2020. júl. 11. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!