Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Studio Flash körömtanfolyama...

A Studio Flash körömtanfolyama milyen? (további kérdések a leírásban)

Figyelt kérdés

A 4 alkalmas körömtanfolyamról beszélek a Studio Flash oktatóközpontban a Margit körúton.


Az elméleti teszt milyen? Nehéz? Mennyit kérnek? Mi volt benne neked pontosan és mikor végezted el? Könnyű vagy nehéz a vizsga?


A gyakorlat milyen? Kedvesek az oktatók? Nagyon jó kézügyesség kell?


Leírjátok mi volt, légyszi?


Minden építő jellegű választ köszönök!



2020. júl. 13. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, pár alap dolgot kell megtanulni.


Azt tudod azért, hogy ha itt végzel, akkor nem kapsz bizonyítványt, nem dolgozhatsz egyedül körmösként? Max alkalmazott lehetsz, de ahhoz meg nem kell papír.

2020. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom, de légyszi kifejtenéd jobban? Milyen például egy teszt, hány oldalas? Hetek óta ülök az elmélet fölött, de még így sem tudok mindent.


Légyszi válaszolj a kérdéseimre, hogy tisztább képet kapjak, köszönöm. :)

2020. júl. 13. 17:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem kell ráfeszülni. Heteket az okj-s vizsgára sem tanultam, pedig pedikűrrel együtt volt.


Senki nem bukott még meg náluk. 2-3 oldal az egész "vizsga", teljesen alap fogalmakkal és lépésekkel.

2020. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miket kérdeztek? nem emlékszel a fogalmakra véletlen? csak, hogy mire gyúrjak rá.. Nem vagyok a legokosabb ember, maradjunk annyiban. :D az érettségin is alig mentem át. ezt a szüleim fizetik, félek, hogy nem sikerül a vizsga
2020. júl. 13. 19:25
 5/16 anonim ***** válasza:

Gondolod hogy 1 darab feladatsort használnak 10 éve?


Amúgy gy tényleg alap dolgok.

Egy ujj felülnézetből, nevezd meg a bejelölt fogalmakat.

Mikor tilos körmöt építeni?

Mi a folyamat ennél, annál a fajtánál?

2020. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Én a betegségeknél járok, barom nehéz, mert összevissza keverem a tüneteket. A fertőtlenítőket is megpróbáltam megtanulni, de nem sikerült :/
2020. júl. 13. 19:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, egy vicc az a vizsga. Egyszer elolvasod tisztességgel és ami megmarad, megmarad.
2020. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Te mikor jártál oda?
2020. júl. 13. 20:10
 9/16 anonim ***** válasza:

"Azt tudod azért, hogy ha itt végzel, akkor nem kapsz bizonyítványt, nem dolgozhatsz egyedül körmösként? Max alkalmazott lehetsz, de ahhoz meg nem kell papír."


Első, azt hogy érted? Mi az, hogy nem kap bizonyítványt, hiszen OKJ tanfolyam ez is, akár csak a Crystal Nails-nél, vagy a Brillbird-nél, nem?

2020. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, bocsi, figyelmetlen voltam, látom a kérdező csak a 4 alkalmas tanfolyamra megy.
2020. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!