Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vélemények a designakademia.hu...

Vélemények a designakademia.hu-ról?

Figyelt kérdés

Gyakran gondolkoztam, hogy szívesen megtanulnám használni az Adobe Photoshop használatát és a fent említett oldalon van egy 27.000 Ft-os kurzus, ami megtanítja a programot használatát.

Tisztában vagyok vele, hogy rengeteg tutorial van youtube-on, de mégis jobbnak tűnik egy logikusan felépített tanfolyam.

Szerintetek ez megéri? Elsősorban azokat kérdezném, akik korábban elvégezték a tanfolyamot, de természetesen mások véleménye is érdekel.



2016. júl. 12. 22:59
 1/7 A kérdező kommentje:

A link a tanfolyam promójához.


[link]

2016. júl. 12. 23:01
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát, én ennyit biztosan nem fizetnék érte. Biztosan jól elmagyarázzák, de egy informatikus hallgató vagy egy ügyesebb középiskolás a harmadáért megtanít ugyanerre. Én nem erre szánnám a megtakarított pénzemet, de mindenkinek más a fontos :)
2016. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pinczel Csanád válasza:
45%
Szerintem nem érné meg én 2 hete tanulom a Photoshopot és eddig kb.tanultam 6 órát és már egész jól tudom persze még nem hozom azt a szintet mint a speedart videókba szoktak csinálni de azért egész jól tudom kezelni tehát az én véleményem szerint inkább otthon tutorialokból tanulj ;)
2016. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

A tipikus magyar társadalmat láthattad az iménti hozzászólásokban.


Ne fizessél semmiért! Pláne ne 27.000-et, miközben a magántanárok óradíja: 3-5000 Ft! Jah, ahhoz hogy webdesigner lehess, nagyjából 500 ezret kell kicsengetned. Ő ezt a tudását (kivonatát) 27.000-ért átadja...


A tipikus magyar vesztesek soha semmiért nem akarnak adni egy ruppót sem, de persze a tudást azt mindenki adja át nekik INGYEN! Hát jah, kérdezd meg az itteni hozzászólókat, ők vajon kifestik-e ingyen a házadat? Jah, azt már nem...


Én nagyjából 4 éve használok photshopot, ma sem tudom profi szinten kezelni, ugyanis ezt magadtól, illetve csak tutoriálokból nem lehet megtanulni. Valóban kell, aki végigvezet a dolgokon. De azzal legyél tisztában, hogy webdesigner SOHA NEM LESZEL! Ehhez baromi jól kell tudnod rajzolni, és el kell végezni egy legalább 2 éves képzést, amiben az összes programot megtanítják, pl. illustrator, valamint színelméletet és nagyon sok mást...


Ha magadnak kell, arra jó. Saját vállalkozáshoz anyagok készítésére jó...

2016. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! :)


Hobbimhoz szeretném megtanulni a használatát. Nagyon szeretek a Blenderrel modellezni, és örülnék, ha képes volnék a modelljeimhez textúrákat készíteni. Pl.: Egy űrhajóhoz olyan textúrákat készíteni, amin látszik, hogy azért már kicsit megviselte az idő szegény űrhajót. Tehát szó sincs profi szintről.


Azért az utolsó hozzászolónak figyelmébe ajánlanám az alábbi közmondást, noha egyetértek abban vele, hogy érdemesek az ilyen kurzusok, mivel sokkal könnyebb fejlődni szisztematizált tananyaggal. Ahogy azzal is egyetértek, ha nem vagyunk kitömve pénzzel, érdemes megválogatni, hogy miért adunk ki mennyit és mit.


"Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű."


"A tipikus magyar társadalmat láthattad az iménti hozzászólásokban." - Majd néhány sorral lejjebb ezt írja.


"De azzal legyél tisztában, hogy webdesigner SOHA NEM LESZEL!" - A pillanat amikor rájövük, hogy Magyarországon nem csak mindenki másban van a probléma, hanem saját magunkban is. :D :D :D


Bár nem így van, de lehetséges, hogy ezt egy 15 éves írta ki. Ő miért ne lehetne soha webdizájner? Költői kérdés volt...

2016. júl. 23. 01:52
 6/7 anonim válasza:

Valószínűleg már nem aktuális, de gondolom rákeresnek azért...

Nos én nem voltam azon a tanfolyamon, de a webdesigner képzésükön igen.

Mint ahogy fentebb is írták, rengeteg tutorial van fent, és onnan is simán meg lehet tanulni, DE én az a fajta vagyok aki nem szeret napokat keresgéléssel tölteni pláne ha még én sem tudom mit keresek. Tehát arra nagyon jó hogy úgymond elindítson, motiváljon, kedvet kapj hozzá, és tényleg használható tudást kapsz.

Viszont ettől függetlenül bele kell mélyedned máshonnan is, utána járni stbstb de alapnak tökéletes. Ha azt mondod hogy van rá 27 ezred oké, de ha ezért izzadtál egész nyáron (kisarkított példa) akkor inkább keresgélj a neten.

2018. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki volt azóta a tanfolyamon? Engem is érdekelne! :D
2019. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!