Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély tanfolyamot hogy...

Elsősegély tanfolyamot hogy végzem el ha nem szeretek emberekhez hozzá nyúlni?

Figyelt kérdés
Mármint a vizsgát. Azt olvastam kell hogy legyen párom is. De honnan szedjek párt? Azt olvastam ha nincs kerítenek nekem. Na most itt a bibi, én nem akarok emberekhez hozzá nyúlni. Sosem tettem eddig sem. Mi lesz pontosan mit kell bemutatni és csinálni az élő emberen?? Én eddig azt hittem bábun kell. Nekem kell ez a vizsga hogy autót vezethessek. Hogy zajlik?? Nyilván hozzá nyúlok mert muszáj de mik a feladatok. Újraélesztés kívül.

2020. júl. 22. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A stabil oldal fekvest kell bemutatnod valakin. Te is segítesz valakinek, aki majd rajtad mutatja be és fordítva. Ez egy 2 percet se igénylő feladat. A bábún az újraélesztést kell bemutatni. Húzhatsz ki meg kötési módokat az is valakin kell bemutatni. Ez nem nagy cucc kijelölik nálunk kijelölték ki kivel volt. Egyszerre egyébként is többen mentek be majd vizsgázni.
2020. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

"Legyen szíves bemutatni a stabil oldalfekvést a kisasszonyon/fiatalúron!"


Nyilván egy veled megegyező nemű vizsgázóra fognak rámutatni. Ugyanígy felkérhetnek téged is, hogy alkalmazzanak rajtad kötést, fektetést.

2020. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

"én nem akarok emberekhez hozzá nyúlni. Sosem tettem eddig sem"


Menj el pszichiáterhez, ez valami fóbia.

2020. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk csak bábu volt a tanfolyamon és a vizsgán is.
2020. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van ennek a hátterében valamilyen fóbia vagy betegség? Ha nem, akkor valahogy meg kell erőltetni ezt a dolgot. Azért tanítják, hogy 'éles' helyzetben is tudjon az ember segíteni másoknak. Ott és akkor pedig nem számít, ki az, lehet akármilyen gusztustalan is az adott ember, vagy a helyzet. Ha magadtól nem is tudod, de telefonon adnak instrukciókat, amíg nem ér ki a mentő. :/

Nem is lenne értelme csak elméletet kérni, hiszen gyakorlat is kell hozzá, hogy tudd, hogyan kell pontosan csinálni. Egy bábun pedig egészen más lenne, emelgetni, mozgatni sem olyan, mint egy igazi embert.

2020. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!