Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen végzettség kell ha...

Asddasasdasdasdasd kérdése:

Milyen végzettség kell ha cica ágyakat akarok varrni vállalkozó ként?

Figyelt kérdés

Van egy katás vállalkozásom és lenne mellette időm valamit gyártani.

Cica ágyra gondoltam (link lent)

Nem tudom hogy ezt milyen végzettséggel tudom legálisan csinálni.

Jelenlegi könnyűipari okj-s képzések közül nem tudom melyibe fér ez bele

1, Bőrdíszműves

2,Női szabó

3, Lakástextil-készítő

4,Textiltermék-összeállító


LINK: [link]


2020. júl. 29. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legközelebb az női szabó és a textiltermék-összeállító van. A képen lévő cica puha cica ágy miatt nem hiszem, hogy bele illene az egyes és a harmás szakma.
2020. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell hozzá végzettség; azt gyártasz, amit akarsz.
2020. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pedig, ha KATA-s vagy, akkor azt is tudod, hogy tevékenységi kört kell megadni ahhoz, hogy a vállalkozást el tudd indítani, és minden tevékenységi körnél adott, hogy engedélyköteles-e vagy sem.

Ezen az oldalon meg tudod nézni, hogy a "valamitvarrokéselakaromadni" tevékenységhez kell-e bármilyen engedély.

[link]

2020. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3,4 jól jön, az 1 csak ha bőrrel is akarsz foglalkozni a 2 meg ha ruhát akarsz varni. De ha magadtól is tudod ezeket akkor semmi értelme csak el kell kezdened.
2020. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket ahogy látom teljesen igazad van "Konfekcionált textiláru gyártása" címen találtam hasonlót az csak bejelentés köteles.

Köszönöm a segítséget!

2020. júl. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!