Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » EFEB-es online OKJ-n a 6...

EFEB-es online OKJ-n a 6 hónapos időintervallum bőven elég a Pénzügy- számviteli ügyintézőt elvégezni, vagy azért kapkodni kell magamat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kissé rövidnek találom a 6 hónapot, ahol én járok más OKJ képzésre ott 1 éves a pénzügy számviteli ügyintéző képzés. Ezt azért reálisabbnak gondolom. Ha intenzív képzés, ahol hetente több alkalommal is van oktatás tanári magyarázattal, akár online óra formájában és vannak akár középiskolából előismereteid, akkor akár elég is lehet az idő, de azért ez folyamatos tanulást is igényelhet. Összesen 9 modulból kell levizsgázni, ebből 5 modul központi vizsga.
2020. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy látom az EFEB-nél is egy év a tantermi tanfolyam, az online forma rövidebb, ott a saját ütemedben haladhatsz, ezért lehet gyorsabban elvégezni. Onnan tudom, hogy jártam hozzájuk online képzésre és este miután letettem a gyerekeket aludni mindig tanultam még néhány órát. Lehet, hogy ez nem jön be mindenkinek, az menjen tantermi órákra, nekem éppen erre volt szükségem.
2020. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!