Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Újratervezés program záróvizsg...

Újratervezés program záróvizsgán ment át olyan, aki teljesen más területről érkezett, totál 0 előképzettséggel? (pl. felszolgáló, árufeltöltő, asztalos netán épületgépész stb.?)

Figyelt kérdés
Két hónapig úgy néztem a tananyagot, hogy folyamatosan, párhuzamos tanulással értelmeztem még a felvezetőket is, ahol egyszer csak "belecsaptak a lecsóba". Úgy gondolhatták, hogy felszolgálóként tudom majd értelmezni, hogy hexadecimális, bináris számrendszer netán "primitívek és objektumok", alapból? Mert ezekről (sem) szó nem volt. Záróvizsgás feladatok közt volt olyan, amit nem is érintett a tananyag..

2020. aug. 12. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Te átmentél?

Én megbuktam szerintem nehezek voltak a kérdések nem olyanok mint a gyakorló teszten. Szégyen nem szégyen én infós iskolába jártam de ezt tesztet nem csípem gyakorlatban megy de ez kifogott most rajtam. Na majd a pótvizsga jobb lesz

2020. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, és csalódott is vagyok, mert úgy érzem, lelkiismeretesen felkészültem. A legtöbb videó közt 1 nap Wikipédia meg Youtube sem volt elég, ez nem alapozó, hanem "közepező" tanfolyam volt szerintem. Infós sulival a hátad mögött sem sikerült, az azért beszédes.
2020. aug. 12. 21:07
 3/6 Gréti20 válasza:
Én átmentem, 92%-os lett, szerintem nem volt annyira nehéz, pedig én előtte egyáltalán nem tanultam infót, és nem is nagyon készültem a vizsgára, csak bőszen jegyzeteltem a videók alatt
2020. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy akkor, grat! Bár jegyzeteltem én is, de pld. a batch programozásba is már úgy csapott bele az elején, hogy előtte se DOS-ról, se Windows alapműveletekről nem beszélt, az absztrakt szóhasználat okán darabig azt se tudtam fiú vagyok-e, vagy lány. Egy darab példát nem nem használt a magyarázatokhoz, csak ez a száraz "van ez, meg van az" jellegű tanítás, legtöbbször összefüggéstelenül halmozva az infókat. Szerencsémre folyékony az angolom, így Youtubon fenomenálisan magyarázó oktatókat találtam, de komolyan mondom, hogy szinte rossz volt visszatérni ebbe a kaotikus informatikai maszlagba. Felüdülés volt a szituációs példákon keresztüli magyarázat a fülbevalós faszi után. Biztos amúgy haláli jó arc, sőt nem is az ő hibája, hogy ennyi mindent kellett valahogy tananyaggá fűzni, de őszintén megmondom, hogy egy egyszerű, újratervező, önmagát új szakmára képezni akaró embernek alap képzés gyanánt pont elég lett volna egy alaposabb DOS megismertetésig eljutni 8 hét alatt. Mert nem az a lényeg, hogy bemagoljam a [0, true, null].filter( item => item ) metódushívás visszatérési értékét, hanem hogy egyáltalán tudjam, értsem hogy mi ez és mikor, miért van rá szükség.
2020. aug. 13. 01:20
 5/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell bemagolni a metódusokat, console-ba ha bemásolod kiadja a helyes választ.
2020. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen más területről jöttem, egyáltalán nem vagyok reál beállítottságú. Sosem voltak jó informatika tanáraim se általános iskolában, se gimiben, se egyetemen. Totál kínai volt az egész. De végignéztem a videókat, csináltam a feladatokat, sikerült a vizsga. Bár nehezebb volt, mint amire számítottam. Szerintem olyan kérdések is voltak benne, amikről a tananyagban nem volt szó.
2020. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!