Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kazincbarcikán hol tudok...

Kazincbarcikán hol tudok valami önvédelmi tanfolyamra beiratkozni? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Szeptembertől vagy októbertől szeretnék valamire járni, kis súlyfeleslegem van és valami árban megfelelö szeretnék, nem valami olyat,ami havi 30000 meg 20000ft.

Szeretném magam megvédeni.Ja amúgy 19 éves vagyok, az izmaim nem álltak be,a az anol spárgát meg tudom csnálni és hídba is lemegyek és felállok,csa a túlsúly miatt ,ah sokszor csinálom elkezd fájni a hátam, most kezdek el fogyózni!

Légyszi adjon valaki tanácsot,egyrészt,h hol és milyen áron, másrészt,h így el lehet-e kezdeni.


2010. aug. 4. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szepesi Attila edzőt keresd meg a Ságváriban délutánonként az edzésén.
2010. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. aug. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!