Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érettségi után maradtam OKJ...

Érettségi után maradtam OKJ képzésen, a bizonyítványom megkaptam, de vizsgáról kidobtak (tanárommal egy csajra hajtottunk). Most így 8 év után levizsgázhatok? (Vagy van elévülési idő?)

Figyelt kérdés

A bizonyítványom rendben van, jók a jegyek, benne van: "A szakmai vizsgát megkezdheti."


Nem hivatalosan dobtak ki (papírosztás előtt küldött ki), nincs nyoma, hogy ott voltam.


Kérdés, hogy ezzel a végzettséggel elmehetek valamilyen vizsgahelyre letenni a vizsgát?

Amúgy ez lenne: 54 621 02 0010 54 02 Mezőgazdasági technikus


Sose hittem volna, hogy szükségem lesz rá, és igazából most is csak egy ingatlan vásárlás miatt kellene ez a végzettség (termőföld, így földműves végzettség kell).


2020. aug. 18. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
8 éve volt? Hát nem biztos inkább kérdez rá egy olyan helyen ahol indítanak ilyent okj képzést ott megtudják mondani elméletileg ha van róla papírod is hogy mehetsz akkor szerintem bele mennek csak egy baj lehet hogy 8 év alatt azért már nem ugyan azt tanítják és lehet olyant kérdeznének amit meg nem tanultál.
2020. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!