Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC szóbeli nyelvvizsgámat...

TELC szóbeli nyelvvizsgámat mivel tudnám párosítani, ami könnyebb? Van még olyan, hogy elévülési idő?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják hogy milyen könnyű a Telc, gondolom ez egyénfüggő, de nekem nagyon nehéz! Mit tudnátok ajánlani amit esetleg össze tudok hozni ezzel a szóbelivel? 2010 elején kaptam meg, elévült? Vagy már nincs ilyen?
2011. szept. 6. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaja, te is az írásbelivel itatódsz? Valóban egyénfüggő, de ha tudod, édesmindegy milyen nyelvvizsgára mész. De csak gondolj bele, már eljutottál arra a szintre hogy nyelvvizsgán próbálkozol! Van aki arra képtelen, hogy megtanuljon úszni, autót vezetni, vagy biciklizni...


Nekem ECl-kell amin nincs fordítás, így a szótározással nem cseszed el az idődet, de az a baj, hogy a kevés feladat miatt egy amatőr hiba nagyon sokat számít. (véletlen elnézel egy kockát, és nem tudsz javítani, vagy nem fogadják el, ha több tollvonás is van benne) Utólag megtudtam, hogy lehet cerkát használni, hieroglifázni is lehet, matyóhímzést is lehet rárajzolni, csak a megoldáskocában nem lehet több egyetlen egy tollvonásnál.


ECL-re szept8-ig tudsz jelentkezni az októberi vizsgára, és csak 15e az írásbeli. www.ecl.hu vizsgaközpontoknál nézd meg és reggelj be a legközelebbibe.

2011. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

TELC írásbelivel egyáltalán nem szeretnél próbálkozni? Azt szokták a legönnyebbnek találni, szerintem érdemes azt próbálni. Ha esetleg debreceni vagy, akkor még a DEXAM is szóbajöhet, az is könnyű. Amit egyáltalán nem ajánlok, az az ORIGO írásbeli, ezen kívül az EURO sem annyira könnyű.



www.civisnyelv.hu

2011. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj, ne haragudj, most láttam, hogy írtad azt is, hogy sokan mondják, hogy könnyű, de neked nehéz... bocsi... akkor az első mondatom törölve...:)
2011. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!