Milyen okj-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeptembertõl kezdem az egyetemet, de mivel most lehet utoljara jelentkezni normalis okj-ra leepites (vagy korszerusites, kinek hogy tetszik) azon gondolkodtam, miert ne alapon, illetve a lehetosegekkel valo eles miatt jo lenne megprobálni valamit. Nem minden áron akarom, nem akarok kockaztatni egyetem miatt. Szoval, ha tudnatok ajanlani olyan tanfolyamokat, amelyek rövidek VAGY konnyen elhelyezkedhetek vele a jovoben, VAGY egyszeruek, akkor varom az ajanlatokat
2020. aug. 23. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Bőven tudsz még később is jelentkezni az okj-ra, ha megnézed hogy mi hatályos most, akkor legalább 2-3 oldalnyi szakmából tudsz válogatni.

És nem nagyon vannak már rövidek, mert csak ebben van a változtatás, hogy mindent kicsit hosszabbítanak, hogy kb jobban hasonlítson egy egyetemi képzéshez.

Még egy jóideig eltudsz menni majd okjra, én ajánlanám hogy ne az időt nézd, hanem inkább azt hogy mi érdekel vagy mi kapcsolódik a szakodhoz, mert akkor lehet a tárgyaidat is el tudod fogadtatni és így tényleg rövidebb lehet a tanfolyam.

2020. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!