Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ez az elsősegély tanfolyam ez...

Ez az elsősegély tanfolyam ez miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Megvettem azt is az online kreszel együtt. A kreszt már rég kivégeztem, viszont ez egy nagyon nehéz tanfolyam. Ugyanúgy megy mint az online kresz, videók vannak meg tesztek, meg sok információ. Még a tesztek se nagyon mennek nekem. Hogy fogok ebből vizsgázni? Nagyon nem.az erősségem. Már a tanfolyam se meg. Ezt kár volt megvenni.

2020. aug. 26. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkodom de komolyan, ezek orvost akarnak csinálni belőlem? Az a baj hogy én nem.fogom tudni ezeket alkalmazni úgyse.
2020. aug. 26. 18:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ezen átmegyek, pezsgőt bontok.
2020. aug. 26. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit vettél, de semmi ilyesmiről nincs szó. Amire szükséged van:

-kötések (fejen, karon, lábon)

-van egy nyilvános tételsor, amiben benne vannak szituációk, és azokat kell begyakorlni (például ha leesik az ember a fáról, akkor mit kell tenned)

Egyáltalán nem nehéz.

2020. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én az etitanban ahol a kresz is megtalálható ott megvettem ezt is. Magyarul az autós iskolától kedvezmenyesen. Annyiból örültem először hogy milyen hosszú képzés és alapos vuszont nem könnyű. Raadasul veszi le az óráim számát is. Ami nem jó mert oké kreszt ki végeztem, de még jó lenne gyakorolni.
2020. aug. 26. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se tudom mit vettél, meg mi volt nehéz. Van elsősegély tanfolyam is ahova szakértő érkezik és jól megtanítják. Semmit se kell külön tanulnod. Nekem könnyebb volt, mert orvosira jártam, mondjuk állatorvosi, de azért az emelt biosz meg volt. Amikor a tételt húztam az égési sérülésekről kellett beszélni. Na én belekezdtem elég mélyen. A vizsgáztató szerintem nem értette :D De mondta, hogy ennyi nem kell és ilyen mélyen se, elég 1-2 mondtad.
2020. aug. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!