Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély bizonyítvány...

Elsősegély bizonyítvány nélkül is megcsináltathatom a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Holnap mennék be okmányirodába, minden nálam van csak az elsősegély bizonyítvány nincs. Költöztünk tavaly (anya ide, apa máshova) és hát ki tudja, hogy kinél van az a bizonyítvány, azt se tudjuk hogy megvan-e még, majdnem minden irat és papír elveszett. Nyilván benne van valamilyen adatbázisban a sikeres elsősegély vizsgám. Kiadhatják anélkül is, vagy vissza kell mennem a régi városomba egy új bizonyítványért, vagy szívás van teljesen?

2020. aug. 31. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Megoldják nélküle
Nem oldják meg de visszamehetsz kérni egy újat
Szívás, csak egyszer kapod meg a bizonyítványt
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint tudnak adni másikat mert a rendszerbe benne van hogy elvégezted, csak ugye a dokumentumot elhagytad. Ez pótolható a vöröskeresztnél ki kell állíttatni újra némi pénzért persze nem tudom mennyi és utána csinálhatod a jogsit.


Ezek után meg szépen megtanulod olyan helyre tenni a hivatalos papírjaidat hogy ez ne fordulhasson elő többet. Nem értem miért olyan nehéz beáldozni egy régi cipős dobozt akár hogy azokba belepakoljuk a szükséges dokumentumokat, mindent egy helyre, vastagon ráírni hogy mi van benne lehetőleg minden oldalára és akkor egy költözésnél de egy nagyobb takarításnál sem fog előfordulni hogy elvesszen.

2020. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én jó helyre tettem de anyám szereti a-ból b-be, b-ből cébe és így tovább z-be. Apám úgyszint. Csakúgy elveszik a cuccaim és bújkálósat játszanak vele vagy gondolnak egyet és kidobják.
2020. aug. 31. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Anélkül nem csináltathatsz jogosítványt. Viszont a jó hír, hogy nem kell újra vizsgáznod. Elmész és kiállítanak egy újat - de szerintem ez pénzbe fog kerülni.
2020. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Munkavedelem ***** válasza:

5 éven belül tudják visszakereseni, és 4000 az ára.

Ha ettől régebben vizsgáztál, akkor vagy megkeresed az igazolást, vagy újra kell vizsgáznod.

2020. szept. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 éve vizsgáztam
2020. szept. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!