Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Autodidakta vagy énektanár?

Autodidakta vagy énektanár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval otthon elég sokat szoktam énekelni, (szerintem) alapvetően nincs rossz hangom, illetve gyorsan tanulok, de mástól nem nagyon kaptam visszajelzést. Szeretném továbbképezni a hangom, de itthon nem mernék neki állni. Érdemes szerintetek keresnem valakit, vagy inkább hagyjam?



2020. okt. 8. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes énektanárhoz menni, sokat segít.
2020. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ☺️
2020. okt. 9. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés: mindkettőnek van előnye illetve hátránya. Autodidakta azért lehet jobb mert nem költesz énektanárra akik között pedig nagyon sok a csaló szakbarbár. Annyiból rosszabb hogy nincs visszajelzés, a rossz berögződésektől pedig nehezen szabadulsz.
2021. dec. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!