Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha van egy vállalkozási...

Ha van egy vállalkozási ötletem, hova kell beadni pályázatot, ahol igényelni lehet vissza nem térítendő támogatást?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát erre nem sok esély van...

Te írtad ki pár napja majdnem uezt a kérdést? Ott válaszoltam már...

2020. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a GINOP volt, de idén már nem volt kiírás...


[link]

2020. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem meg ha Viki lenne a haverod az tutira megmondaná.Meg azt is,hogy mennyiről ad be,hogy a vissza csorgatás is beleférjen.Csak úgy Pl nak mondom.Az egyik barátomnak fel ajánlottak 1 milliárdot,és 800 millát kellet volna vissza adni.Nem gyenge ugye.Ő nem vállalta ezt be.
2020. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdő vállalkozók támogatása, pályázatok. Új határidők ...

minner.hu › kezdo-vallalkozok-tamo...

Translate this page

Feb 18, 2019 — Vissza nem térítendő támogatás kezdő vállalkozóknak ... Két kiemelt pályázat van most, aminél összességében több milliárd forintra lehet pályázni. ... aki igényelte: A 4,5 millió forintos GINOP kezdő vállalkozók pályázat a gyakorlatban. Beszámoló; Ha nincs meg a vállalkozási ötleted, vagy szeretnél még ...

Missing: hova ‎beadni


Egyéni vállalkozás indítása - Kata alá bejelentkezés - KATA ...

www.vallalkozas-okosan.hu › egyeni...

Translate this page

Székhelyszolgáltató igénybevételét külön a nav-nak is jelenteni kell. Figyelem! Ha CSOK-ot vettél fel, nem lehet a lakásod a székhely, mert vissza kell fizetni a ...

2020. okt. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!