Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Kis, vidéki városban nyitnék cukrászdát. Kaphatok rá vissza nem térítendő támogatást?

Sziasztok!

24 éves vagyok, 10.000 fő alatti városban szeretnék cukrászdát nyitni. 2020-ban kaphatok rá támogatást?

Ha igen, mik a feltételek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vállalkozás, támogatás, 2020

aug. 10. 14:59  Privát üzenet  

A válaszok
Ez az egy sor is úgy hangzik, mint a bukás tökéletes receptje. Egy romlandó raktárkészletet mondtál, édességet, ami 1000.- alatti egyszeri vásárlás és egy akkora piacot, ami magában garantálja a csődöt. Mindezt támogatással és/vagy hitellel? MIÉRT?

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 10. 15:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh, bocsánat, rosszul írtam. Cukrász üzemet nyitnék.

Cukrász vagyok.

Mennek a cukrászdák a városban, biztos ez is menne, főleg, hogy helyben készülne a süti.

# 2/7Időpont aug. 10. 15:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1.

Köszi, hogy a kérdésre válaszoltál. ;)

# 3/7Időpont aug. 10. 15:21 Privát üzenet

"Mennek a cukrászdák a városban, biztos ez is menne, főleg, hogy helyben készülne a süti."

Mire alapozod? Készítettél üzleti tervet? Piackutatást végeztél hogy így kijelented hogy biztosan menne? A legtöbb embert hidgen hagyja hogy hol készül a termék. Az ár a lényeg. De ezt tudnod kellene ha beleástad magad a dolgokba. De ítélve a kérdésből....nem hiszem hogy bármi fogalmad lenne üzleti életben. Önmagában ha cukrász vagy, nem jelenti azt hogy üzletet is tudod vinni.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 10. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké, nem gondoltam át alaposan, mielőtt kiírtam a kérdést... gondolhattam volna, hogy nem kapok a kérdésre választ, csak oltást. Szóval köszönöm a segítséget!

Éppen a cukrászdában dolgozom... szeretném átvenni. Aki csinálja, nem jól csinálja, ráadásul kölcsönből. Jó a forgalom, de semmit nem tesz az üzletért... mást dolgoztat maga helyett, panaszkodik, hogy nincs pénz...

Köszi még egyszer!

# 5/7Időpont aug. 10. 15:46 Privát üzenet
Mert nincs pénz? ....

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 10. 15:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyilván nincs, ha 5-en vagyunk 2-3 emberes munkára...

# 7/7Időpont aug. 10. 15:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyitni szeretnék egy cukrászdát, hol kezdjem el az engedélyeket? Mi kell az üzletbe?
Kötelező e bevetni azt a földet, amelyik után a föld tulajdonosa hektáronként 70. 000 forint vissza nem térítendő támogatást vesz fel?
Ha valaki festészettel/ékszergyártással/digitális rajzolással foglalkozna igényelhető vissza nem térítendő támogatás? Hogy bírálják el, mi a folyamat?
Élelmiszermérnökként nyithatok cukrászdát egyedül, vagy fel kell vennem mindenképp egy cukrászt?
Viszanem téritendö állami támogatás szeretnék?
Van-e olyan pályázat ahol energia ültetvényre adnak vissza nem térítendő támogatást? Volt ilyen olyan 6-7 éve, akkor ha jól tudom 200-250 ezret adtak ilyen célra. Energia...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!