Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kis, vidéki városban nyitnék...

Kis, vidéki városban nyitnék cukrászdát. Kaphatok rá vissza nem térítendő támogatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves vagyok, 10.000 fő alatti városban szeretnék cukrászdát nyitni. 2020-ban kaphatok rá támogatást?

Ha igen, mik a feltételek?



2019. aug. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez az egy sor is úgy hangzik, mint a bukás tökéletes receptje. Egy romlandó raktárkészletet mondtál, édességet, ami 1000.- alatti egyszeri vásárlás és egy akkora piacot, ami magában garantálja a csődöt. Mindezt támogatással és/vagy hitellel? MIÉRT?
2019. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oh, bocsánat, rosszul írtam. Cukrász üzemet nyitnék.

Cukrász vagyok.

Mennek a cukrászdák a városban, biztos ez is menne, főleg, hogy helyben készülne a süti.

2019. aug. 10. 15:20
 3/7 A kérdező kommentje:

1.

Köszi, hogy a kérdésre válaszoltál. ;)

2019. aug. 10. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

"Mennek a cukrászdák a városban, biztos ez is menne, főleg, hogy helyben készülne a süti."


Mire alapozod? Készítettél üzleti tervet? Piackutatást végeztél hogy így kijelented hogy biztosan menne? A legtöbb embert hidgen hagyja hogy hol készül a termék. Az ár a lényeg. De ezt tudnod kellene ha beleástad magad a dolgokba. De ítélve a kérdésből....nem hiszem hogy bármi fogalmad lenne üzleti életben. Önmagában ha cukrász vagy, nem jelenti azt hogy üzletet is tudod vinni.

2019. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, nem gondoltam át alaposan, mielőtt kiírtam a kérdést... gondolhattam volna, hogy nem kapok a kérdésre választ, csak oltást. Szóval köszönöm a segítséget!

Éppen a cukrászdában dolgozom... szeretném átvenni. Aki csinálja, nem jól csinálja, ráadásul kölcsönből. Jó a forgalom, de semmit nem tesz az üzletért... mást dolgoztat maga helyett, panaszkodik, hogy nincs pénz...

Köszi még egyszer!

2019. aug. 10. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Mert nincs pénz? ....
2019. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs, ha 5-en vagyunk 2-3 emberes munkára...
2019. aug. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!