Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehet tanfolyamot/képzé...

Hogyan lehet tanfolyamot/képzést indítani?

Figyelt kérdés
Olyan tanfolyamokra gondolok, amik nem adnak végzettséget, akár ilyen kis egy napos tanfolyam, pl. szappanöntés, de a neten semmit se találok ezeknek a feltételeiről, illetve a Google folyton csak online tanfolyam indítással kapcsolatos dolgokat ad ki, és már nem tudom hogyan keressek rá. :(
2020. okt. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg a felnőttképzési törvénnyel és új módosításával. Azt ajánlom kezdésnek. Pár hónapja változtak a feltételek ebben.
2020. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy rosszul fogalmaztam meg az előbb, bocsánat. Nem is igazán tanfolyamot, inkább workshopot szeretnék indítani. Benne vagyok egy csoportban, ahol aktívan foglalkoznak az új törvénnyel, ott azt az infot kaptam, hogy csak az számít bele a felnőttképzési tevékenységbe, ami célirányosan oktatásra van kifejlesztve, pl. nyelvtanfolyam, korrepetálás, de egy workshop az nem. Már egy ideje próbálok keresgélni a neten, hátha találok valamit ezzel kapcsoltban, de a Google többnyire csak olyanokat dob fel, hogy "vállalkozás indítása", meg olyan tanfolyamokat/workshopokat, amik erre a témára épülnek, azzal kapcsolatban, hogyan, hol, milyen lehet elindítani egy workshopot/csoportos foglalkozást pedig szószerint semmit.
2020. okt. 18. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

8559 mns egyéb oktatás (máshova nem sorolható egyéb oktatás)


[link]


Ezt kell felvenned a vállalkozói tevékenységek közé. Kérdezd meg a könyvelődet, hogy kell-e bármilyen végzettség, bár szerintem nem kell.

2020. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen! Pontosan ezt kerestem!
2020. okt. 18. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!