Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Most hogy néz ki egy elsősegél...

Most hogy néz ki egy elsősegélyvizsga?

Figyelt kérdés
Akármennyit kutattam nem találtam elég információt arról, hogy mit kell csinálni. Találtam 76 tételt, most azokat tanulom, de nem értem azt, hogy mit értenek A és B tétel alatt... Meg olvastam valami olyasmit is, hogy mivel korona van, ezt meg azt meg amazt nem kell bemutatni. Ebbe beletartozik a kötéseknek a bemutatása is? Mennyi gyakorlati dolgot hagytak benne?

2020. okt. 27. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én augusztusban vizsgáztam, és nekem egyedül a stabil oldalfekvést meg az újraélesztést kellett bemutatói. Ha valaki pl egy kötözést húzott, azt csak el kellett mondani hogy hogy csinálja.

Az A tétel általában valamilyen megtanulandó anyag(bocsi nem tudom jobban kifejezni) Tehát pl az égés tünetei, fajtái stb

A B tétel pedig egy ilyen "szituáció". Hogy például mész az utcán és előtted felborul valaki biciklivel. Lábát fajlalja, nem tud ráállni. Mit tennél?

Remélem tudtam segíteni egy kicsit

2020. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*bemutatni
2020. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt minden le van írva [link]
2020. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm!
2020. okt. 28. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy valamit tudok tanácsolni, menj el rendes képzésre ne vegyél ilyen online oktatást. Mert ennek fontos a gyakorlati része.
2020. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
online csináltam meg, de így is átmentem.😅
2020. okt. 29. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem viszont ehhez így azért szerencse kell. Vagy könnyen feltalálod magad.
2020. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!