Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Közúti elsősegély vizsgán mi...

Közúti elsősegély vizsgán mi az ami azonnali bukást jelent?

Figyelt kérdés
Ezt a mellkas kompressziot ezt el lehet rontani? Van aki azon bukik el? Nekem nehéznek tűnik ez az egész. A tételek is sok és alig bírom megjegyezni.

2020. okt. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem mész el
2020. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, sok rossz dolgot hallani. Azokat kitalálják az emberek vagy mi?
2020. okt. 29. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:

El lehet rontani. Én úszómesteri vizsgán elrontottam, de korrigàlhattam, megengedte a vizsgáztató. Utána még nyilván vizsga után is gyakorolgattam, hogy biztosra menjen, ha esetleg kéne a munkàm során.

Egyébként, van kérdés amit kapsz, meg van az újraélesztés, ha túl gyors vagy buksz, ha túl lassú akkor is, ha nem tudsz a kérdésre felelni akkor is. Mellettem ülő azon bukott eü vizsgán, hogy nem tudta, hogy az eszméletlen személyt milyen helyzetbe fektetjük, ha nem kell újraéleszteni...Ezek alapdolgok, azért alapdolgokat tudjunk már egy eü vizsgára. Abszolút nem nehéz egy tétel sem (pedig én tanultam a kibővítettet is a munkámhoz, az sem volt nehéz).

2020. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha szegény gyanútlan Jeromos bábút megpróbálod magadévá tenni, az elég jó sansz egy hasasra.
2020. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sok rosszat hallottam róla, gyomorgörccsel mentem, aztán utána csak néztem, hogy ennyi volt?! Ez szerintem a vizsgaztatotol függ, reméljük egy normalisat kapsz és te is ilyen élményekkel jössz ki a teremből mint en
2020. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem szerencsém lesz, nagyon sok rosszat olvasni róluk. Tiszta ideg vagyok.
2020. nov. 1. 11:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!