Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Vöröskeresztnél nagyon...

A Vöröskeresztnél nagyon szigorúak a közúti elsősegély vizsgán? Elsőre tényleg nagyon kevesen mennek át?

Figyelt kérdés
Szolnoki Vöröskereszt.

2020. nov. 2. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én igaz gimiben elsősegélyeztem de amikor mentem jogsira akkor nem volt olyan aki ne ment volna át, eddig nem is hallottam olyat hogy ismerőseim között valaki bukott volna.

Elmész az előadásra, kb újraélesztened kell és megvagy. Ha más annyira nem megy, akkor is segíteni fognak a vöröskeresztesek és áttuszkolnak. Nagyon esetlennek kell ahhoz lenni hogy valakit ne engedjenek át :D (életed legkönnyebb vizsgája lesz)

2020. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon örülnék ha így lenne, de akkor miért írnak a neten róluk sok rosszat?
2020. nov. 2. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!