Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Közúti elsősegély vizsgán...

Közúti elsősegély vizsgán csak az megy át aki a vöröskeresztnel volt tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy igen, én sajnos az autós iskolától vettem képzést azt is online.

2020. nov. 8. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy. Elsőre lazán átmentem. Nagyon könnyű volt.
2020. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mik ezek az összeesküvések a jogisval kapcsolatban?😅

Ha alap dolgokat tudod és esetleg pár kisebb dolgot, akkor simán átmész. Ha nem tanulsz semmit, nem tudod hogy kell újraéleszteni, nem tudod hogy gerincsérültet nem biztos hogy a karján fogva kell kirángatni a veszélyes területről, akkor evidens hogy nem engednek át. Ha ilyenek mennek és határozott vagy akkor meg simaliba. ;)

2020. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, én is, sőt az egész csoportunk elsőre átment.
2020. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tegnap én is sikeresen, kár volt ennyire félni nagyon kedvesek. Egy ember bukott azok közül akik bent voltak velem. De az semmit nem tudott. Azt se hogy milyen vérzések vannak. Akartak rajta segíteni de nem tudtak. Azért kell rá tanulni de nem nehéz.
2020. nov. 18. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!