Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vöröskeresztnél vagy az...

Vöröskeresztnél vagy az autósiskolában csináltátok az elsősegély tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok voltak? Érdekelnének az érvek és ellenérvek mindkettő mellett.

Én még csak most készülök rá, és egyelőre csak annyit tudok, hogy az autósiskolában 20 ezer fölött van az ára a vöröskeresztnél pedig 14-15 ezer körül. (vizsgadíjjal együtt)



2012. aug. 30. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Vöröskeresztnél, semmi baj nem volt vele, aki bizonytalan volt, annak segítettek is, 10-15-en mentek be előttem, egy srác bukott csak meg.
2012. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én még nem mertem elmenni. 13,000 ből megvan az elmélet és vizsgadíj
2012. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vereskereszt. Ha mentőtisztek jönnek azoknál tudni kell mindent, ha orvos jön vagy ilyesmi az segít is. Nem orvosnak készülsz ráadásul, legtöbb esetben azt mondják ne csinálj semmit vagy mondják a telefonba. Lényeg hogy tudd mit kell csinálni, ne akkor hallad először amikor élesben kell. Szóval Vöröskereszt. Holnap forgalmi. félelem...
2012. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!