Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanult már valaki a Webbyskill...

Tanult már valaki a Webbyskill-nél?

Figyelt kérdés
Nézegetem az online marketing PPC képzésüket, most van rá Black Friday akció is. Ha van valakinek tapasztalata a cégről, szívesen fogadom. Esetleg más online marketing képzéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnek :)

2020. nov. 19. 10:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
Engem is érdekelne! :)
2021. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én úgy döntöttem, belevágok. Most februárban indul a képzés.
2021. febr. 6. 08:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Írnál nekem tapasztalatot? :)
2021. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szia! Igen. Szóval a képzéssel kapcsolatban felemások kicsit az érzéseim. Én nem marketinges területen dolgozom, tehát elsősorban új ismereteket szerettem volna gyűjteni, belelátni kicsit ezekbe, hogy esetleg karrier b tervkènt ilyesmivel is foglalkozzak a későbbiekben. A képzés elején nagyon jó elméleti alapozás volt, nagyon jó oktatókkal, akik egyébként is egyetemen tanítanak. Viszont utána jött a gyakorlatiasabb oktatás, amit nem tanárok, hanem ppc szakemberek tartottak. És ez érződött is sajnos..A legtöbbször csak felolvasta a csaj a videóban a diákat, a konkrét hirdeteskezelésnél pedig olyan gyorsan kattingatott néha, hogy 8x tekertem vissza, mire felfogtam, mit kell csinálni. A beküldött házik egy részére választ se kaptam.. a streamek sokszor igen rövidek voltak, mert ha nem volt kérdes, akkor az oktató nem készült mással. A vizsga nem volt könnyű, szóval annak örültem, hogy legalább az nem volt gagyi. Összességében érdekes dolgokat tanultam és jó volt kicsit belelátni, de az biztos, hogy ennyi tudással nem fogok tudni jól fizető állást találni, mert tapasztalatot kellene gyűjteni. Szerintem azoknak jó ez, akik már egyébként is ilyesmi munkát csinálnak és szeretnék magukat tovább képezni. Kb ennyi a tapasztalatom.. Nyugodtan kérdezz, ha kíváncsi vagy valamire!
2021. szept. 14. 18:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Keresgélek egy ideje online marketing képzést (nincs semmilyen előképzettségem hozzá, csak digitális grafika amihez értek), de sajnos nem találom azt amiben igazán bíznék, hogy jó lesz. Nem tudom melyikbe kellene belevágni.
2021. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sikerült esetleg azóta találni jó marketinges képzést? :)

Köszönöm

2022. júl. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, ha nekem szólt a kérdés, akkor nem, sajnos nem sikerült.
2022. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett a képzés, én is PPC-sen voltam náluk.

Nagyon jó volt az elméleti rész is, alaposak és elég átfogó ismereteket adnak át.

A gyakorlatiasabb részekben érezhető volt, hogy szakemberek oktatnak de ez nekem inkább előny volt, mert aktuálisabbak az ismereteik.

Arról nem beszélve, hogy nagyon segítőkész és szimpatikus volt minden oktató. A vizsgára tényleg fel kellett készülni, de ha komolyan veszed, akkor meg tudod csinálni. Én nagyon jól tudtam kamatoztatni az ott tanultakat azóta is.

2022. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8-as Köszi a beszámolót! :) A végén segítettek egyébként abban, hogy hogyan tudod alkalmazni a tanultakat? Esetleg valami ajánlat, gyakornokság, szakmai adatbázisba felvétel vagy ilyesmi?
2022. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9-es: Nekem sokat segítettek. Sok ügynökségi kapcsolatuk van, és ahol éppen volt üresedés, oda beajánlottak. Tudtam hozzájuk fordulni a próbafeladattal is. (Nem ők oldották meg, de az egyik oktatóval át tudtam beszélni). Azóta ott vagyok.
2022. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!