Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanult már valaki a Webbyskill...

Tanult már valaki a Webbyskill-nél?

Figyelt kérdés
Nézegetem az online marketing PPC képzésüket, most van rá Black Friday akció is. Ha van valakinek tapasztalata a cégről, szívesen fogadom. Esetleg más online marketing képzéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnek :)

2020. nov. 19. 10:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köszi, és gratulálok ez tök szuper hogy sikerült is elhelyezkedned! Mennyire Budapest orientált ez egyébként, hogy láttad?
2022. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Köszi. Véleményem szerint, sokat számít, hogy a webbyskillnél nem tanárok oktatnak, hanem olyan szakemberek, akik jelenleg is dolgoznak az adott területen, és friss a tudásuk. A jelenlegi munkahelyemen teljesen olyan kampányokon dolgozom, amikkel az oktatások is foglalkoztunk.

Egy digitális ügynökségnél vagyok, aminek Budapesten van ugyan a székhelye, de van home office lehetőség, amivel vidékiként tudok is élni, szerencsére. 😊

Ezen a területen ez egyre elterjedtebb szerintem a covid óta.

2022. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én előfizettem a prémium képzésre ami minden videót tartalmaz, de a gyakorlati része nagyon gyenge. Érdemesebb más képzést keresni akit érdekel ez a terület, mert ahoz képest amit ad, nagyon drága.
2023. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as, nekem más volt a tapasztalatom. Szerintem érdemes úgy nekifutni egy ilyen képzésnek, hogy van már olyan felületed, amin kipróbálhatod, gyakorolhatod, amit oktatnak. Ahhoz, hogy létrehozz egy FB vagy Google hirdetési fiókot, nem kell előzetes tudás, mert le van írva minden és nem is kerül semmibe. Én tettem bele időt és energiát és magamtól is átnézegettem ezeket a felületeket, létrehoztam saját FB oldalt, és az oktatóanyagok alapján én be tudtam állítani a dolgokat. Ha véletlenül nem, akkor meg kérdeztem.
2023. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!