Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 2021 utan tényleg csak 2-3...

2021 utan tényleg csak 2-3 eves kepzessel kapnek vendéglatos (pincer) szakmat?

Figyelt kérdés

Angliaba szeretnek kimenni ha vegzek az egyetemmel. Eddig ugye semmi gond nem volt vele, de mivel az angol vizum megkoveteli hogy legyen az adott munkahelyhez szakmad, így (bar anélkül is) megszeretnen csinalni a pincért vagy a cukrászt majd azzal kimenni.

23 leszek majdnem mikor vegzek az egyetemmel es nem szeretnék újabb 2-3 évre iskolapadba ulni. Azt hittem egy par hónapos vagy 1 eves tanfolyammal vagy okjval megoldom de ugye az okj-k is megszunnek... Van ra lehetőség hogy lesz helyettuk valami mas ami felgyorsitja a dolgokat? Vagy esetleg maradnak 1 eved tanfolyamok?

Utana olvastam de nem igazan talaltam evest.



#külföld #OKJ #tanfolyam #Vendeglato #Angliai vizum
2020. nov. 23. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Pincérnél szerintem jobbat is találnál, bármilyen gépkezelői vizsga jobb, akár még a targoncás is!
2020. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Yup. Plusz nyelvvizsga. Meg ha van már kinézett helyed, az sem árt.
2020. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. A pincernoi csak a nyelvtanulas miatt kellene.

Hat ez fantasztikus

2020. nov. 23. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is most csinálja a gépkezelőit, vannak targoncás lányok is, de még taxisok is!
2020. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem angliát szerintem érdemesebb lenne hagyni a fenébe, mert januártól már nem EU tagok, ha ki is mész melózni adóznod kell majd itthon is szerintem.
2020. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!