Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » EFEB-től várható valaha hogy...

EFEB-től várható valaha hogy küldenek tanúsítványt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 hónapja elkezdtem egy távoktatást, mivel elég messze lakom Pesttől, ahol a suli van, muszáj volt távoktatást végeznem. A lényeg : 3 hónapja kezdtem, 2 hónap alatt befejeztem, minden tesztem sikerült elsőre. Felhivtam az oktatómat, mondtam neki, hogy anyagi okok illetve mivel nagyon messze is lakunk nem megoldható, hogy okj-s bizit szerezzek, de ahova mennék dolgozni eleg lenne a tanúsítvány. Az oktató azt mondta, rendben elküldi. 2 hét eltelt, sehol semmi, ahova mennék dolgozni meg már szóltak jo lenne ha vinném, mert jeleztem nekik, hogy nemsokára megkapom, szóval karácsony előtt oda tudom nekik adni. Így hát 2 hét eltelt, semmi tanúsítvány, se email, se telefon. Felhivtam megint kb 1 hete, hogy most akkor mi lesz. Azt mondta már elküldte. Mondom jolvan akkor, várok még egy hetet. Ujabb 1 hét eltelt, es sehol semmi. Ma megint felhivtam, és mondtam neki hogy most azonnal adja oda a tanúsítványt, amiért nem keveset fizettem. Erre kiböki, hogy hát e-mailben kellene kérvényt írni, hogy igényt tartok a tanúsítványra. Ekkor megkerdeztem tőle, hogy ezt 3 héttel ezelőtt akkor miért nem mondta, erre válasz nélkül kinyomta a hívást. Most írtam kérvényt emailben (3!!) email címre ami megvan nekem. Ha ezek után sem küldik ki a tanúsítványt, akkor mit kellene tenni? A pénzt nem igazán akarom hagyni veszni, mert tényleg nem keveset fizettem érte, es mar ahova mennék dolgozni (vagy mentem volna) hülyének néznek, hogy 3 hete mondom nemsokára meglesz a tanúsítvány de sehol semmi.

Volt már valaki hasonló helyzetben? A valaszokat elore is köszönöm


2020. dec. 11. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!