Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek a magas vagy...

Szerintetek a magas vagy mélyépítő technikus lányként hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os és találtam egy olyan sulit ahol ez van és igazából jobban érdekel mint amiket eddig ajánlottak nekem de kicsit félek is tőle nyilván. Vagy úgy alapjáraton hülyeség lenne akkor is ha pl nem nézzük azt hogy lány vagyok? Egyébkent Debreceni Péchy Mihályról van szó,, ha valakinek van véleménye a suliról vagy tudja hogy nehéz e bekerülni azt nagyon megköszönném.

2020. dec. 18. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyám is magasépítő technikus.
2020. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy lány vagy, ha ez érdekel. Ha valaki jó szakmájában, pont mindegy, hogy nő vagy férfi. (Férfiként mondom)
2020. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Építőiparos és nő. Nem vagyok dagadt, nem vagyok leszbikus, vékony vagyok, és hetero, van párom is, aki férfi. Ne higgy az idióta férfiak által kreált sztereotípiáknak. Nekem is segítenek a gyakorlatban, neked is fognak, nem minden pasi beszűkült látókörű szerencsére. De biztos fogsz olyanokkal is találkozni, akik ki fognak röhögni, és nem fognak segíteni, meg be fognak szólni. Ezeket engedd el. Ha katona lehet nő, akkor az építőiparban is lehetnek nők.
2020. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Építőiparos vagyok, és nő*
2020. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és én is Debrecenben tanulok.
2020. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!