Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Segítségre lenne szükségem a...

Segítségre lenne szükségem a zenei alapismeretek stb....?.Mert zeneiskolába fogok járni és jó lenne ha tudnék is valamit szolfézs órákon.

Figyelt kérdés
Beiratkoztam zeneiskolába mert meg szeretnék tanulni dobolni(lány vagyok)és azért valamivel szeretném magam elfoglalni téliszünetben. És igazából mindent azt alapoktól szeretnék, A segítséget köszönöm!!:)

2020. dec. 22. 19:05
 1/4 Mojjo ***** válasza:
100%

Klassz hangszert választottál, sok sikert és örömöt hozzá! :)


Én kezdésnek ezt a könyvet ajánlanám:

[link]


A címével ellentétben nagyooon nem csak gyerekeknek hasznos, hanem mindenkinek, aki a zenével akar foglalkozni. Nagyon jól összefoglal mindent, amit az elején tudni érdemes, jó leírásokkal és szép színes ábrákkal.

2020. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2020. dec. 23. 20:00
 3/4 A kérdező kommentje:
letöltöttem pdf-ben nagyon köszönöm rengeteget fogy segíteni :)
2020. dec. 23. 20:07
 4/4 Mojjo ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, ha segítettem :)
2020. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!