Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jelnyelv tolmácsként el lehet...

Jelnyelv tolmácsként el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, szóval már elkezdhetem az A1-es jelnyelv tanfolyamot.

Az abc-t már megtanultam netről, de azt gondolom, hogy ezt tanfolyamokkal jobban meg lehet tanulni.

Nagyon érdekel ez az egész, már kiskorom óta:)


Mennyire lehet ebben a szakmában elhelyezkedni? Aki ebben a szakmában dolgozik tudna mesélni erről? Ha nem itt, akkor privátban:)

Mennyi idő elsajátítani stb.

Minden érdekel:D



2020. dec. 23. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Majd hátha hozzászól valaki, aki tudja is miről beszél, addig én válaszolok :P

Szerintem van és lesz szükség, mert előbb-utóbb kötelező lesz, hogy legyen a hivatalokban, szolgáltatóknál vagy elérhetőnek kell lennie pl. videón, stb.

pl. [link]

[link]

Az árakról:

[link]

Mennyi idő? Rajtad múlik, ugyanúgy, mint bármilyen nyelvnél. Van akinek fele annyi idő alatt megy, mint másnak egy nyelv elsajátítása. Van aki szorgalmasabb, van aki intenzívebb tanfolyamra jár, stb.

2020. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld :D
2020. dec. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!