Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Etitán tanfolyamon eltér az...

Etitán tanfolyamon eltér az előrehaladás és az eredmény. Mennyire számít?

Figyelt kérdés
A B kategóriát csinálom és az előrehaladás 67% az eredmény meg 60%, pedig minden teszten átmentem 93 vagy 87%-kal. Vagy lehet, hogy ez lenne a probléma? Mennyire számít ez a 7% eltérés? Vagy ha esetleg több lesz az mennyire fog számítani?

2021. jan. 8. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól értelmezem a kérdésedet, akkor az előrehaladási százalék egyre több lesz, ahogy az eredmény is nőni fog.

A 67% azt jelenti, hogy a tananyagnak kicsit több mint felén vagy túl. A 60% pedig részarányos. Jelenleg a rendszer az előrehaladottságodat nézi és ahhoz százalékolja az eredményt.

A 67%-os előrehaladottságnál a 60%-os eredmény nem rossz. 100%-os előrehaladottságnál, vagyis ha végigértél és tartod az átlag 87-93%-ot akkor kb. 90% körüli eredményt fog mutatni.


Remélem jól értelmeztem és érthetően írtam le.

Én is e-titanban tanultam.

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj! Örömmel válaszolok.

Jó tanulást, sok sikert a vizsgához.

2021. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!