Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Rendőrnek szeretnék menni. Mi...

Rendőrnek szeretnék menni. Mien elvárásokkal sikerülhet ez? Gondolok itt:Testmagasság,fizikai képesség, pszichikai képesség Ezekről szeretnék különösebben dolgokat megtudni. Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 04:33
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Ész nélkül parancsot teljesíteni, járókelõkbe teli tárat ereszteni.Ennyi.
2021. jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Kb nincs elvárás, mivel már nem jelentkezik senki.

A rendőrök is tömegével szerelnek le.

Nézz utána!

2021. jan. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy nincs elvárás, én jelentkezni akartam és nem jelentkezhetek egyelőre.

10 hónapos a képzés, ingyenes, és általában fizetnek neked alatta havonta. Idén fog indulni kétszer is itt ahol lakom, de gondolom az országban mindenhol indítanak ilyen képzést.

Elvárás: Elsősorban az érettségi.

Van fizikai és egészségügyi vizsgálat, a fizikai fent van police.hu-n, -4 dioptriától erősebb szemüveged nem lehet(itt van aki azt állítja, hogy egyáltalán szemüveged sem lehet, sem kontaktlencséd, de itt sok a hülye, nem lesz egy sima járőr képzésen erősebb felvételi, mint az NKE-n, ott pedig -4 a határ), nyilván cselekvőképesnek kell lenned, nem lehet erős gerincferdülésed, mentális betegséged, értelemszerűen büntetlen előéletűnek kell lenned, stb. Pszichológiai vizsgálat is van. Ha ezek megvannak, akkor jelentkezz, és 10 hónap múlva ha kicsit is tanulsz, akkor átengednek a vizsgán.

Én nem rendőrnek tanulok most, csak hasonlónak, és itt sincsenek hatalmas követelmények.

2021. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Legyél Te is Rendőr facebook oldalán lévő live-ot, ami a napokban lesz. Ott elmondanak mindent! :D
2021. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogyan megy át valaki a pszicho vizsgálaton, aki mostanában rendőr akar lenni... Paradoxon...

Komolyra fordítva a szót:

Egyetértek 3-4-el. Van alkalmassági, de annyian szereltek le (és fognak, amint lehet), hogy ha le tudod betűzni az "alma" szót, felvesznek.

A baj az, hogy aki amúgy nem lenne alkalmas, azt emiatt hamar baj éri :( Magaddal legyél kritikus!

2021. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Tudni kéne legalább írni, hogy be tudjanak osztani melléd olyat aki olvasni tud!
2021. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!